Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges más lelki fájdalmát...

Lehetséges más lelki fájdalmát érezni?

Figyelt kérdés
Nem a saját lelki fájdalmát erzi valaki, hanem valaki másét. Nem az erős együttérzésre gondolok, hanem amikor hirtelen a semmiből ok nélkül lelki fájdalmat kezd érezni valaki.
2022. júl. 7. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aha

És honnan tudod, hogy olyan egyén érzéseit érzed, akinek a jelenlétéről sem tudsz?

Honann tudod, hogy az érzések tőle származnak? Megerősíti? Vagy csak te gondolod így?

Odamész random emberekhez, hogy "figyelj, te most így érzel, mert nekem az a benoymásom, hogy igen"?:D

2022. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne?
2022. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt tudod, kihez tartozott ez a fájdalom?

Vagy csak annyit tudsz, hogy nem a te érzésed?


Sajnos nem tudom, mi ez. Régebben volt egy különös kapcsolatom, volt egyférfi, az egyetlen a parnereim közül, akinek néha (jelentösebb dolgokkal kapcsolatban) éreztem az ő érzéseit, gondolatait. Hirtelen a semmiből

Jött egy váltás és ismeretlen érzések, emlékek merültek fel bennem, kb úgy mint egy gyorsított felvétel. De én tudtam, ezek kihez tartoznak.

Ez nem telepátia, nem is empátia, mondom, nem tudom mi ez, inkább valami lélek megosztás, gondolat megosztás . Biztosan nem ő kezdeményezte és én sem. Fogalmam sincs, hogy mi okozhatta ezt.

Sajnos szándékosan nem tudok ilyen tapasztalatot elérni. Spontán jött az egész, de köztünk amúgy is sok ilyen fura esemény volt. Valami, különös, jelentős lelki kapocs lehet ilyenkor.

2022. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!