Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Jártál már nagyon furcsa...

Jártál már nagyon furcsa kisugárzású helyen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 11. 18:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Palma de Mallorca legismertebb La Seu katedrálist csodáltam meg, ahogy beléptem a kapuján furcsa vibrációt éreztem, ami nagyon misztikus volt számomra! Legyügöző volt az egész épitmény! A legendája szerint Jakab király, Mallorca meghóditója 1922-ben útban Mallorcára viharba keveredett, igy a király Szűz Máriához imádkozva megfogadta, hogyha eljut a partra, akkor templomot épitett a tiszteletére.
2023. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
A paksi atomerőmű.
2023. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
a parlamentben voltam. a neogótikus pompa sem tudta kompenzálni a minden sarokban lappangó korrupciót. olyan kisugárzása volt, hogy teljesen belepirultam.
2023. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

Auschwitz... azért "para" mert tudod mi történt ott, és az érzet hogy ott vagy te is, megborzongat, ennyi.


Ha nem tudnád hogy hol vagy (pl. bekötött szem) úgy is éreznéd azt? Nem hiszem.


Ellenben amit #1 válaszban Grimfox írt, valóban lehet ilyen, hogy furán érzed magad egy erdőrészletben.


De az lehet csak azért van, mert elhagyatott, nagy a csend, vagy furákat látsz bele pl. a korhadt fákba. Múltkor én is így éreztem magamat egy helyszínen, pontosan ugyanígy, rámtört egy amolyan kellemetlen érzés, hogy valami nem stimmel.


De ez csak azért volt mert sötétedett, a telefonomon volt kemény 3%, és tartottam a vaddisznóktól. Január volt... Pedig nem vagyok félős. Sokkal inkább attól féltem hogy ha lemerül a telefon akkor nem tudok szólni haza ha kések. Szóval nem magam miatt, a párom miatt.

2023. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
#14 Én semmi paranormálisat nem mondtam Auschwitzról, csupán érdekesnek találtam azt, hogy bizonyos emberek hogyan reagáltak erre, és akkori fejjel furcsának találtam, ez égett be. Egyébként történhetnek ám ennél sokkal cifrább dolgok is a tudatodban, akár egy erdőben, akár a lakásodban. Az elméd rabja vagy, és a képzeleted szabja a határt.
2023. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon egyszerű kis példa erre:

Házakat nézegettünk, volt amelyikben azonnal otthon éreztem magam, a másikból menekültem, mert taszított.

Pedig amelyik kedves volt nekem, egy eléggé lepukkadt ház volt, millió repedéssel, komoly hibákkal, Ezért is nem vettük meg.

Amelyikből meg azonnal megléptem volna, az egy mindössze 20 éves, rendben levő épület volt, de már az ajtón belépve kirázott a hideg tőle.

Nem tudom megmagyarázni, ezt érezni kell!

2023. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen Rómában meg a 2.kerületben is.

Az elsőnél sírva hadartuk a Mi Atyánkat a másodiknál csak sietve hazamentünk.

2023. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!