Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem a szellemektől félek,hanem...

Nem a szellemektől félek,hanem hogy én leszek szellem?

Figyelt kérdés
azt mondják kb 6 éves korig egy gyerek érzékeli a szellemet. 5-6 éves koromról van erről két emlékem,élesen emlększem rá 30 év múltán is,tehát nem hallucináltam,de még így se tudom higyjek- e benne,de ha igaz,nekem már gyerekkoromtól az járt az eszemben,hogy mi van ha én ott ragadok valahol szellemként és nem jutok tovább,az is jobb ha örökre elalszom,de ha egy helyen vagyok a sötétben is szellemként az örök idő fogságában akkor vajon szenvedek? vagy azt se tudom ki vagyok? és miért van ez? miért ragadok ott valahol? hogy akadályozhatom meg? el kell fogadnom a halált? vagy nyugtassatok meg,hogy semmi ilyesmi nem létezik,de akkor honnét talál ki az ember ilyet? a lényeg a szellemekről sosem a félelem jutott eszembe először,hanem az ember ide is juthat? nem lesz örök nyugalmam?
2023. ápr. 23. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, szerintem te ettől félsz.
2023. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Mielőtt jön Grimfox és kifejti,hogy nem létezik olyan,hogy "a szellemed itt ragadjon,csak egy lenyomata"...addig elmondanám,hogy tavaly belefutottam egy parapszichológusokból és intuitív empatákból álló csoport beszélgetésbe ahol

egymásnak mondták,írtál le ki melyik temetőt "pucolta ki" éppen,mert ez volt akkor a feladat...

Szóval azok számára akik az egy hónapos (40 nap) időintevallban valamilyen oknál fogva,erős bűntudat vagy egyéb érzelmi kötelék következtében nem akarják (vagy már energiahiányában nem tudják) megnyitni maguknak az átjárót azoknak van ilyen lehetőség is néha...


Valószínűleg gyerekkorodban találkozhattál ilyen emberszellemekkel és beindult az empátia...

2023. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Hol található ez a csoport?

2023. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Minden rendben lesz veled! :))

Bízz bennem. Nincs miért aggódnod. Csak élj és szeress.

2023. ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki nem érzékeli a szellemeket mivel nem léteznek :D
2023. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!