Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Dejavu élmény a téridő szövets...

Dejavu élmény a téridő szövetszakadásának az eredménye,ilyenkor visszatükröződik a jövő egy részlete a jelenbe?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Igen a de javu-k mutatják meg a szakadási pontokat a tér-szövet szerkezetben, ez egyébként nagyon bonyolult szerkezet, nem lehet elképzelni. Ekkor az történik hogy a jövő egy részlete visszatükröződik a jövőbűl a múltba, vagyis csak a jövő számára a múltba, amúgy a jelenbe.
2023. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy aki ezt érzékeli, annak éppen beavatkozik Isten az életébe.

Egy időben ez többször is előfordul velem, ráadásul elég durva dejavuu formájában. Aztán megértettem merre tovább. Letértem a legjobb útról, de amint visszakanyarodtam megszűntek ezek a jelenségek maguktól. Kemény időszak volt.


A te szávaiddal inkább a téridő szövetszakadásának megstoppolásának hívnám ezt. A legbrutálisabb, ha pont benne állsz a téridő szövetszakadásának a kellős közepébe, mert véletlen te okozod. Akkor nem látsz mást egy darabig, csak ismétlődő fraktálokat, mintha a semmibe vesznél. Ez kétszer történt meg velem. Jobb nem szórakozni a téridővel.

2023. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem a dejavú az olyan például hogy:

Te Gazsi, há má sosem javú meg ez a szokaresz?

Dejavú Jocikám dejavú.

2023. máj. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

A te elméd szív az anyagi léted szempontjábóli jövőből.

2023. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Most nem írom meg Szenu cselekedeteit, mert nekem is volt dejavu, és a film is tetszett,

A dejavu egy érzékcsalódás. Amikor az van, akkor visszaküldtek időgéppel a jövőbe.

2023. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Alex Fly ***** válasza:
38%
Nem. A deja vu az agyműködés pillanatnyi zavara. A lényege röviden, hogy az érzékszervi ingerek valahogy az emlekezésért felelős agyterületekre is eljutnak, így egy adott helyzetben annak emlékét is érzékeli a tudat...
2023. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
A deja vu, a hibák rendezése vagyis a vágás pillanatát hivatott áthidalni, eltereléssel. Tulajdonképp mintegy érdekes érzést okoz a deja vu, mintha ismernéd az adott szituációt, mert van benne valami ismerős, bár nem tudnád megmondani hogy mi konkrétan olyan nagyon ismerős. Na ez a de javu, egy kisbeavatás. Csak sokan félre értik.
2023. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
A fenti sületlenségek egyikére sincs bizonyíték, csupa spekuláció az egész. Lyukat beszélnek itt ezek a hasatokba.
2023. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
ugyan, az vesse az első követ, akinek még nem volt dejavu élménye
2023. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem volt. De nem sokszor. Szeretem.
2023. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!