Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezhet olyan lény az univerz...

Létezhet olyan lény az univerzumba, aki képes a gondolati = spirituális energiájával bolygókat szétrobbantani?

Figyelt kérdés

Egy reptoid szociológusnő nyilatkozta egy interjúban, hogy ismernek olyan igen fejlett spiritualitású lényt, aki annyira fejlett, hogy a gondolatával = mentális erejével képes ellenséges bolygókat miszlikre szaggatni. Ez nagyon megfogott és utánanéztem valóban igaz lehet. A La CERTA interjú volt ez


Ismert, hogy a szellemek halálunk után idővel ki tudnak alakítani olyan képességet, amivel egy nehezebb tárgyakat tudnak mozgatni, leejteni vázákat, ajtókat becsapni. Aki ismer szellemeket, szellemjárásos házakat annak ez nem újdonság. Idővel és odafigyeléssel kifejleszthető, hogy egyre nagyobb fizikai energiát tudjanak manifesztálni.


Namost ugyanezt lehet alkalmazni olyan fejlett lényekre, akik el tudták kerülni a fizikai megsemmisítést, amit most mi teszünk a planétánkkal, emberiséggel. Ha elég sokáig él egy ilyen spirituális civilizáció, akik nem tolódnak el az akadémiai tudomány nerd, materiális világba élhetnek akár évmilliárdokig is. Így idővel, meditációval ki tudnak fejleszteni olyan mentális energiákat, amivel akár miszlikre képesek robbantani egy bolygót. Tudják manifesztálni az erőt.



2023. aug. 19. 17:43
A kérdező szavazást indított:
igen
talán, csak idők kérdése. Túl fiatal az univerzumunk
nem
18 szavazat
1 2
 1/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%
Marhaság.
2023. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
75%

én már több bolygót is miszlikre szaggattam az elmémmel. haverokka szoktunk ezzel szórakozni sörözés közben. nyilván csak olyan bolygókkal csináljuk amin nincs nyoma az életnek.


én leginkább az Andromeda ködben szeretek szaggatni, mert ott a legszebb a panoráma.

2023. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ismert és köztudott...amikor ezoteriában ezekkel a szavakkal kezdenek mondatot agyfaszt kapok.Mentálisan bolygókat szétszaggató idegen??De most komolyan van neked agyad??Olvasd már vissza a saját kérdésed.
2023. aug. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Ez nem a Facebook, a fórumokon tegeződnek a nickek (nem azonosított személyek, álnevek csak).

"Szervizmérnök úr" nick évekkel ezelőtt azért jött létre, hogy piszkálódó trolloknak, akik igyekeztek engem módszeresen hülyének nézni (miközben neki volt értelmezési problémája, szakmai válaszaim képtelen volt detektálni, szakkifejezéseket értelmezni stb.) bemutassak, fricskából az arcába bele.

Plusz, volt egy troll, amelyik módszeresen valami szakmunkás trógernek titulált engem, szakmai válaszaimért cserébe, ami azért mégis méltatlan. De az egy nagyon sérült alak láthatóan, valami baja van neki a fejében.

Egyébként én is csak egy nick vagyok, és ezen a felületen tegeződnek az emberek.

2023. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Elnézést, közben törölték azt a hozzászólást, amire reagáltam.

Ha láttam volna, hogy eltűnt, én sem küldöm el az előbbit.

2023. aug. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Közben ezt még el is felejtettem:

[link]

Nagyon jó...

2023. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Nemtudom én földi halandó ember vagyok. Ahogy embertársaink is.

Kérdezd azokat az űrlényeket akikket ismersz.

A Greyeket a kekeket a reptoidokat meg az összes többi nekem fantasy hummanoid fajt.

Sajnos ebben human nem tud választ adni. Mert a holding jutottunk csak el. És a kérdésed az általunk ismert űrben nem ismert.

2023. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy ilyen létezne! Inkàbb csak filmen lehet hasonlòt làtni.
2023. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

8 lehet neked van igazad!

Ez alapján animes a kérdező…

Most van egy ehhez hasonló sori. Lehet onnét is jött a kérdés.

Gyors összeollózott valamit amit a többi gyk ezoteriat látogató ember is ismerhet az beadta. S most figyel kinek mi a véleménye… mondjuk a 12 szavazat sok mindent elárul.

2023. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Reméljük-
2023. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!