Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki spirituális, nem érzi,...

Aki spirituális, nem érzi, hogy most ősztől valahogy egy kicsit megint olyan, mint 'régen'?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mit akarok vagy ha hülye a kérdés. De mielőtt beindították a vírust, volt egyfajta életem, mint mindenkinek, melynek voltak bizonyos szakaszai, elemei, tulajdonságai. Ezeket felrúgták 2020-ban, és néhány olyan (nem elítélendő) dologba belekezdtem, amiben előtte nem volt részem. Voltak olyan dolgok is, amit elejtettem, mert valahogy nem mentek. Most ősszel arra lettem figyelmes, hogy visszaáll a régi élet. Nem tudom, hogy ez csak átmeneti-e, vagy tényleg változik valami, de beszéltem mással, aki ezt szintén érzi. Ez szerintetek is így van, vagy csak képzelődünk? És ha így van, érdemes komolyan venni, vagy csak 'ugratás'? Azért kérdem, mert valójában szeretnék változtatni az életemen, de ha jövő tavasszal megint bezárnak a saját lakásomba és megfosztanak a levegőtől, akkor maradnék takaréklángon. Érdekel a meglátásotok.
2023. okt. 26. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem sajnos, figyelemmel követem a világpolitikai eseményeket, a harmadik világháború küszöbén állunk a világ pengeélen táncol.
2023. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szeretném érezni..azt mondta a jelek neked szolnak és én ugy éreztem -aztàn meg mégsem velem kerek a vilàga :(
2023. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez a vírus szarság rég lecsengett. Nekem 2020 óta sokkal nagyobb gondjaim is voltak a vírusnál. Meghalt a macskám, egyetlen gyerekem külföldre költözött, megint nincs munkám.

A vírus időszak számomra végtelen nyugis volt. Végre kicsit lecsendesült minden.Volt online oktatás, így tök könnyű volt munka mellett tanulni. Most visszatért megint ugyan az a daráló. Mert miért is legyen könnyű valami, ha lehet nehéz is? 😡

2023. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. A harmadik világháború szerintem 2015-ben kezdődött, de egyesek szerint a másodiknak sincs még vége. Én hiába kerestem munkát, amit tudok, szeretek; úgy kezeltek, mintha nem léteznék. Most meg van rá igény. Nők, férfiak egyaránt utáltak, most meg egy csaj szimpatizál velem. Csináltam mást, amikre most meg nincs már akkora igény. Nekem ez így jobb, csak olyan fura az egész. Ha ilyen, ilyesmi, hasonló lenne, keresnék normális munkát. Nem merek nagyon ugrálni, mert idáig páros év tavaszán kezdtek mindig újabb szívatást. Nincs kedvem vérfertőzött szarháziak okostelefonjával kitörölni abban a lezárt lakásomban, ahol még a saját levegőmtől is megfosztanak, hogy leoltassam magam este 10 után 4000 forintos trappistáért. (Utóbbi mondat csak amolyan átvitt értelmű összefoglaló.)
2023. okt. 26. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nyugldtan élj szabadon! Nem bánod meg hosszútávon!

Máshova vezet a hullám, amiről beszélsz, nem a covidos bezártásba, vagy bármi hasonlóhoz.

2023. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm.
2023. okt. 27. 08:12
 7/8 anonim ***** válasza:
En nem erzem ezt. A COVID ota valoban gyokeresen megvaltozott az en es a csaladom elete is, valamennyire azota probalnak visszaalnni a regi korulmenyek, de a gazdasagi valsag, a sok penzegeto baromsag, hogy minden nehez a vallalkozasomban, es korulottem mindenki egyre idegbetegebb, az nem a 2020 elotti idokre emlekeztet engem...
2023. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Én is kételkedek abban, hogy ha ki nem is tart, de legalább élhetőbbé válik az élet valamennyivel. Arra is gondoltam, hogy most lassan vége van a kétéves ciklusnak, és megunták a szívatást ill. tartanak egy kis szünetet, mielőtt belekezdenek valami újba tavasszal. A világháborút azért nem tartom valószínűnek, mert a nyugatot bearabosították már, és szerintem inkább a zsidókat akarják idetelepíteni, hogy itt rendezzék a szokásos műsort. Max. úgy lehetne háborút szervezni, hogy nem lőnek sokat, hanem inkább csak félelemben tartanak. De még úgy is nehéz lenne csak a fehér embert tönkretenni.
2023. okt. 29. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!