Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet valami negatív jelenlét...

Lehet valami negatív jelenlét a lakásban?

Figyelt kérdés

Már több éve élünk itt. Novemberben kezdődött a bogarakkal. Ágyi poloska. Ott megindult a lejtő, én is, lakótasam is felváltva betegek lettünk vagy lesérültünk. December végére lakótársam volt rosszul lelkileg, lezsibbadva, depisen, úgy, mikor energiát kell ahhoz is gyűjtened, hogy elmosogass, vagy lemenj a a boltba. Alapdolgokhoz. Emiatt voltak is konfliktusok (ami eddig nem volt jellemző).

A két ünnep között nem voltunk itt. Mióta visstajöttünk nekem volt pár nap, hogy mindenhez is erőt kellett gyűjtenem, alap dolgokhoz. Plusz hihetetlen és rám nem annyira jellemző düh volt bennem folyamatosan. Egyszer-kétszer előfordult olyan is, hogy éreztem mintha állnának a hátam mögött, pedig senki nem volt ott. Az egészből azzal lettem jobban hogy 3 itthondolgozós nap után kimentem.

Most ahogy hazajöttem, direkt figyeltem hogy érzem-e hogy valami más, az egyetlen amit érzek a lakásban, ami kicsit más, az a düh. De azt is csak egy kicsit.


Most van itt nálunk valami leszívó, vagy csak átvesszük a panel összes lakójának érzelmi-gondolati-hangulati buborékát (ami ugye jol reprezentálja a magyar valóságot tele feszültséggel stb.)?


Mert panekban lakunk, ahol véleményem szerint túl közel vannak az emberek egymáshoz, egymás életterében, minden irányból, szóval szerintem simán bármi átvehető.


Vagy hogy lehet ezt leellenőrizni valahogy, hogy mitől van ez?

Meg mit tudok kezdeni vele, bármi is ez?


jan. 4. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha bogarakkal kezdődött ez a folyamat, az számotokra nagyon nem egy jó jel.

Lásd Ószöv. 10 csapás. Egyik csapása.


Volt itt két ember az egyik álmos kérdésnél-mindkettőjük álma egy nagyon komoly figyelmeztetést utatott-és nem jó írányban- A tőlem telhető legjobban próbáltam figyelmeztetni őket, hogy tegyék rendbe maguk körül a dolgokat-amig még van lehetőségük a rendbetételre-mint csapás megelőzés.


Ha az egyike vagy ebből a két személyből, akkor rohamléptékben próbálj visszaemlékezni kinek akartál ártani, és tedd rendbe a dolgaidat.

jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor szoktam azt gondolni és ritkán ki is mondani a megnyilvánulások alapján, hogy az ilyen hirtelenül ítélkező "hitetlen" illetők fejében van a gond. Ki van írva a kategória, de ide kell jönni ismeretlenül szapulni. Így kérdezőnek nagyon is igaza van a válaszával. Emellett ezek a jelenségek léteznek. Mondom mindezt úgy, hogy tanultam emberi viselkedésről és mentális állapotról. Volt már olyan, aki szintén okosnak hitte magát és végül szájalás miatt őt tiltották ki. Maradjunk ennyiben. :-)
jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Pont kiírthatatlan rovarfertőzöttséggel kapcsolatban nekem is van hasonló gondolatom... De ha nem is azt okozza valami ilyesmi, akkor fordítva az okoz negatív energiát. Egyébként nagyon sok dolog van egy panelházban. Elég csak abba is belegondolni, hogy különböző emberek élnek egy rakáson. Én is panelházban lakok, spirituális vagyok, foglalkozok energiákkal. A mi panelházunk is rettentően negatív, tele vagyunk rossz emberekkel, ők gerjesztik a rossz energiákat, simán megtelepedhet odaátról rakás entitás is. Itt csótányokat képtelen kiírtani már 20 évtől. A legnagyobb gond, hogy változó arányban vannak bérlők-tulajdonosok és a tulajdonosokat nem is lehet számonkérni! Ez viszont már más témakör lenne. Ez több oldalról is vizsgálható. Materiálisan és spirituálisan is. Talán meg sem fejthető. De a leírt tapasztalatok szellemi tevékenységet vagy akár átkot is jelenthetnek, nekem erről is van tapasztalatom. Mármint eléggé jártas vagyok témakörökben és van segítő ismerősöm. (Aki nem kókler.) Ha csak a lakásban érzitek, az nem átok. El lehetne kezdeni füstölővel tisztítani. Illetve bárki képes alábbira: elképzelni a lakást aranyfénybe. De ehhez gyakorolni kell a vizualitást. Ez 24 órás védelmet ad. Próbáljátok ki és utána kiderül.
jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Valami olyasmit akartam volna én is írni mint 9#, egy panelházban rengeteg feszültség, harag viszonylag kis helyen sok ember által felgyűlhet, és odavonzhat negatív entitásokat.

Fényt és szeretet sugározni magad körül, megtisztítatni a lakást, és a házat is, a füstölőzés is jó ötlet.

Szentelhetsz fel vizet magadnak, a Teremtő nevében megáldva, és azzal a lakást, a házat felszentelheted.

jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Még csak a negatív entitások sem szükségesek hozzá, hogy a sok ember mindenféle ártalmas kisugárzása bajt okozzon egy ilyen helyzetben. Beteg emberek, ideges emberek, rosszindulatú emberek, mind egy szűk helyre összezárva, alig választja el őket valami, és még egymás idegeire is mennek. Ez már önmagában elég, hogy mindenkit mérgezzen, nem csak az érzékenyebbeket. Ha erre még valami rá is települ, az csak a hab a tortán. Nagyon megtisztítani sem lehet a területet, mert az utánpótlás folyamatos, és erős. Ha az egész lakást körülaggatja az ember amulettekkel, amik kiszorítják az ilyen hatásokat, és utána tisztítják meg a lakást, az még esetlegesen működhet, de ez nem olyasmi, amit egy laikus, vagy kezdő meg tudna tenni. Olyat találni, aki megcsinálja az érintett helyett meg nem könnyű. Annyi a csaló, hogy hatalmas mázli kell, hogy kifogja az ember azt, aki tényleg tud is segíteni.
jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De írod, hogy már több éve ott éltek. Ha a lakással lenne gond, akkor annak már korábban lett volna jele.

Inkább történhetett valami abban az időszakban, mikor ez az egész negatív időszak elkezdődött.

Az is lehet, hogy a baj bennetek volt, mert eléggé lent lehettetek lelkileg, szellemileg vagy fizikailag és az ilyen hullámvölgy ténylegesen odavonzhat nemkívánatos jelenségeket. Ez egy negatívabb időszak. Erőt kell venni magatokon és pozitív békés gondolatok, érzések irányába haladni. A friss levegő, kimozdulás, sport is valóban segíthet. Amint jobban lesztek lelkileg, fizikailag, máris tisztább lesz a lakóteretek is mert az erős ember nem érdekes a negatív entitások számára.

jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet észlelni kezded az archonodat. Alvásparalízisben spontán körülnézhetsz elvileg. Végezd el a kutatásodat, bőven elég ugródeszkát adtam.
jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tothan238 válasza:
Katolikus pappal szenteltesd fel a házat.
jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

Pszichiáternek vannak ilyen műszerei, kimegy a terepre, beméri állítólag a házat.

Csak jelentkezz a háziorvosodnál, ez fontos! Félned nem kell, jó lesz.

Helex?

Öreganyám azt szedi, ilyenek ellen. Ne tudd meg, használ is valamennyire. Tüneti kezelés, de jobb a semminél.

jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Mekkora ez. 😆😆 Csak kar, hogy total hulyenek nezel masokat...
jan. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!