Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ez tegnap előtt?

Mi volt ez tegnap előtt?

Figyelt kérdés
Úgy kb éjfélig néztem a TVt majd aztán lekapcsoltam és lefeküdtem aludni.Majd el is aludtam de úgy kb éjjel kettő felé arra ébredtem hogy valami teljes erőből veri és rángatja a redőnyömet.Rndesen emelgette fel úgyhogy alulról alányúlt és próbálta felemelni de gyorsan oda az szalattam és lefogtam.Majd abba maradt aztán visszafeküdtem aludni de azért készítettem mellém egy kalapácsot a biztonság kedvéért.Majd ahogy visszaaludtam aztán nem történt semmi, reggel mikor kimentem megnézni a redőnyt hogy mi történhetett akkor rendes karmolás nyomokat és hajszálakat találtam az ablakpárkányon és a redőnynél.Megkérdeztem a szomszédomat hogy ő látott e valamit de ő azt mondta hogy nagy dübörgéseket és morgást hallott ák.De nem kutya volt mert lehetett hallani hogy rendesen zörög ahogy sétál.Mi lehet ez? Valaki csak szórakozott mert ha kiderül hogy ki lehet fel kellene jelenteni zaklatásért.Ki vagy mi volt ez?

jan. 14. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Macska.
jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az emelgette a redőnyt?
jan. 14. 22:32
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
A bidám-bidám kopogószellemek jöttek az elektronikai eszközeidért, hogy levigyék őket az alvilágba, és ott pénzzé változtassák.
jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Valószínű, hogy tolvajcigányok akartak hozzád betörni, és kilopni a cuccaidat, majd eladni pénzért. Szerintem szerelj fel biztonsági kamerát, azt a kalapácsot pedig tarts magadnál, lehet egyszer bejutnak hozzád.
jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező. Ezen az oldalon 3 féle ember van.


90% troll vagy kis gyerek.


9% Csak hülyeségeket ír


1% ad hasznos választ.


Szóval sose fogod innen megtudni.

jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Hajléktalan?
jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk akkor van ilyen mikor óriási vihar van, akkor szaggatja hangosan a redőnyöket a szél.
jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Hát leég valószínűtlen, hogy bármi olyasmi, amiért ezt a kérdést az ezotéria kaegóriába kellett kiírni.
jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Betörő
jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Azért elég kellemes a gondolat, hogy ha betörnek és esetleg leölnek téged/titeket a szomszéd nem hívja ki a rendőrt
jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!