Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ez tegnap előtt?

Mi volt ez tegnap előtt?

Figyelt kérdés
Úgy kb éjfélig néztem a TVt majd aztán lekapcsoltam és lefeküdtem aludni.Majd el is aludtam de úgy kb éjjel kettő felé arra ébredtem hogy valami teljes erőből veri és rángatja a redőnyömet.Rndesen emelgette fel úgyhogy alulról alányúlt és próbálta felemelni de gyorsan oda az szalattam és lefogtam.Majd abba maradt aztán visszafeküdtem aludni de azért készítettem mellém egy kalapácsot a biztonság kedvéért.Majd ahogy visszaaludtam aztán nem történt semmi, reggel mikor kimentem megnézni a redőnyt hogy mi történhetett akkor rendes karmolás nyomokat és hajszálakat találtam az ablakpárkányon és a redőnynél.Megkérdeztem a szomszédomat hogy ő látott e valamit de ő azt mondta hogy nagy dübörgéseket és morgást hallott ák.De nem kutya volt mert lehetett hallani hogy rendesen zörög ahogy sétál.Mi lehet ez? Valaki csak szórakozott mert ha kiderül hogy ki lehet fel kellene jelenteni zaklatásért.Ki vagy mi volt ez?

jan. 14. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos most már semmit nem lehet itt elhinni, köszönhetően legalább egy alaknak.

Van ilyen külföldi weboldal, 10 ezer számra küldenek be mindenféle emberek, mindenféle szellemes történeteket.

Némelyik tudatos átverés, némelyik mentálisan sérült emberek írása, de alapszabály, hogy egyiket sem szabad "sértegetni".

Érted, ha egy embernek elmagyarázod, hogy keressen fel egy pszichiátert, az "sértés".

Ezzel én nem törődtem, amikor például egy piacon, pandémiás hülyeségeket terjesztő, láthatóan bolond öregembernek megmondtam az arcába, hogy nem normális, állítsa le magát!

Valami furcsa érzés volt utána, hogy nem törölték a hozzászólásom.

Ezt azóta sem értem.

jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Közben elkanyarodtam az előző írása közben (mentálisan ható fehérborom miatt biztos), így az kimaradt, hogy van egy ilyen alak szerintem, külföldi oldalon megtalálható történeteket fordít le, kicsit átírja, bemásolja ide. Pofa kell hozzá, de ez van.
jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
A macskának nincs haja, esetleg oroszlán lehetett.
jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Az oroszlán leheccséges mer anak hoszu haja van.
jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
12, nem csak, hogy pofa kell hozzá... de mentális kapacitásnak is hiányában van. Mégis minek b*ssza el valaki ezzel az idejét?:D
jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy egy rocker fóka volt.
jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
A loú volt az.
jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:O
jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!