Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha öngyilkos leszek meg fogok...

Ha öngyilkos leszek meg fogok szabadulni a bajaimtól?

Figyelt kérdés
Vagy a lelkem továbbra is emlékezni fog az életemben történt tragédiákra és tovább fogok szenvedni? Annyi különbséggel hogy már nincs testem

márc. 2. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted ezt ki tudhatja biztosra? Aki már meghalt, de még egysem jött vissza megmondani.
márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ezt honnan tudná egy élő? Csak a bizonytalanság létezik. Senki sem tudja, hogy melyik az igazi a többezer vallásból és hiedelemből, ami létezik vagy létezett.

Miért szenvedsz? Nem kéne hagynod, hogy a negatív energiák uralkodjanak feletted. Ez a kérdés is elég árulkodó és vonzod magadhoz ezt a negativitást és önsanyargatást. Szerintem ebben az életben kéne gyógyulnod, kérj segítséget.

márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Csináljuk együtt!
márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem.


Csak még több bajt szabadítasz magadra.

márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
96%

Nem kell öngyilkosnak lenni!

Vannak emiatt akik segítenek

márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
16%
Holnap reggel ~8 es ~ 11 ora kozott ez a kerdes torolve lesz.
márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Meghalsz

Se kép se hang

Szívesen

márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
13%
ja bocs szombat van, akkor hetfon ~8 es ~11 kozott torolve a kerdes. (en nem jelentem)
márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez az, amit senki nem tud! A halálból még senki nem jött vissza bizonyítottan!

Sok teória van, hogy mi történik az öngyilkosokkal. Szerintem a legvalószínűbb az lehet, hogy újra születik mindaddig, míg le nem éli az életét. Persze, erre sincs bizonyíték, csak egy teória.

Ám, ha vannak szeretteid, akiknek fontos vagy, semmiképpen se tedd! Hiszen ezzel a döntéssel egy életük végéig tartó fájdalmat okozol nekik! Mindig van remény!

márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Azért élsz, hogy megoldjad a problémáidat, ne legyél öngyilkos.

Tragédiák mindenkivel történnek élete során, fel kell dolgozni, átbeszélni valakivel.

márc. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!