Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Élet a halál után. Vélemények?

Élet a halál után. Vélemények?

Figyelt kérdés
mit gondoltok mi van a halál után. Rengeteg dolgot lehet olvasni. Gyanúsan mint nagyon hasonlóak. Kivéve az öngyilkosoknak. Nekik rossz.
2010. nov. 30. 18:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 Neménvagyokaz ***** válasza:
*eljön
2010. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 anonim ***** válasza:
100%

19:56...:P


Az elme az örök életű...;)


Egyébként ha elcsendesíted a saját gondolataidat, de teljesen és becsületesen, és felteszed magadnak a kérdést, mondjuk azt, hogy "igazam van e",akkor egy halk, világos, de biztos hang fog benned megszólalni, pontosabban erre a hangra figyelj majd, de ez nem győzköd, nem kiabál, csak szól...ha megvagy, írd le mi volt a válasz. De hangsúlyozom, becsületesen némítsd el gondolataidat, mondjuk úgy "tekints magadba". :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/110 anonim ***** válasza:
64%
Megcsináltam, azt hallottam, hogy élet. Ez volt az?
2010. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 anonim ***** válasza:
100%
majd megtudod.
2010. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 anonim ***** válasza:
64%
Az én felfogásom szerint inkább legyen semmi, mint valami.
2010. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/110 anonim ***** válasza:
80%

azt a kérdést tetted fel magadban, hogy "Mi van a halál után? vagy azt, hogy "Igaza van e LastOne.Leftnek?". Mert a feltett kérdésre passzoló válasz érkezik ilyenkor, s az utóbbi kérdésre értelmetlen az "élet" válasz.


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/110 anonim ***** válasza:
80%

20:05 nek ment bocsi. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 anonim ***** válasza:
46%

Szóval akkor nem létezik a gondolat. Mivel nem tudtál nekem küldeni. Tudod ez lett volna a tudományos bizonyíték, hogy a gondolat létezik, de ez most nem jött össze.

Tisztában vagyok az agyam hatalmával, meditálni is szoktam. De amit te írsz, az nem valós.

2010. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/110 anonim ***** válasza:
82%

Halál után van másfajta létforma.

ált 42 napig van a szellem ebben a szférában ,utánna megy a pokol vagy a menny.

De ez nem bizonyitott.


De olvastam már egy orvosnő könyvét aki 2 szer meghalt. és az első halálakor a mennybe került ,és ott minden jo volt és szép,meg találkozott apjával...stb, 2 ik halála kor meg a pokolba és ott találkozott judással is akit férgek ettek. és a pokolban sirt. és ott judásnak mondta ,hogy neki nem itt a helye hanem a mennybe. meg mondta a nő neki,hogy ő jo ember és keresztyén és sose ártott senkinek ,senkit megsem ölt.

Judás erre mondta neki,hogy mondja el a 10 parancsolatot. És a nő azzal kezdte ,hogy NE ÖLJ.

Erre judás egyből mondta neki,hogy te már nagyon sok embert megöltél,. nő ezt tagadta és judás elmondta ,hogy: igen sokat ölt de ezt nem tudatosan. És elmondta neki,hogy szülész orvosként sokat öltél mert sok fiatal lányoknak azt mondtad ,hogy vetesd el a babát. és nagyon sok fiatal elvetette .

És ez gyilkolásnak számit.

Ekkor a nő megdöbbent ,hogy miket tett ,és ekkor isten adott mégegy esélyt neki . És azota ez a nő már nem orvos ,és hirdeti az igét és járja a világot.


remélem érthető nagyábol leirtam.


szóval vannak események a halálon tul.De az ember töbször leszületik szerintem

2010. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/110 BlackSword ***** válasza:
46%

Ez szép, és érdekes gondolat...

De akkor egy kérdés... Akkor most miért élünk???


Én már leírtam százszor: "Élni születtem, nem az életre készülni."


Éppen elég bizonyíték...

2010. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!