Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Élet a halál után. Vélemények?

Élet a halál után. Vélemények?

Figyelt kérdés
mit gondoltok mi van a halál után. Rengeteg dolgot lehet olvasni. Gyanúsan mint nagyon hasonlóak. Kivéve az öngyilkosoknak. Nekik rossz.
2010. nov. 30. 18:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:

Előző:

Szoktad nézni a regisztrált e-mailedet?


A vitapartnered.

2010. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim válasza:
21%
Századik vagyok!!!
2010. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim válasza:
54%
A mennyország és egyéb ilyen dolgokat csak azért találták ki h megnyugtassák magukat,de valójában ugyanolyan mintha aludnál,tehát nem élsz tovább nem születsz újra.
2010. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 Jaewy ***** válasza:
87%

Na hát, itt eléggé elfajúltak a dolgok.

Az én saját nézőpontjaimat,információimat,előítéleteimet nézve, egyik fél állítását se tartom logikusabbnak a másiknál, de nem is feltétlen szeretnék becsatlakozást nyerni ebbe a határtalan vitába...úgyhogy kezdek is a kérdésre válaszolni:

Szóval én kisfiú koromban hittem még talán a mennyben és a pokolban (sok könyvet olvastam akkoriban, amit többek közt megtudtam jegyezni az arról szólt, hogy egy nő visszatért a klinikai halálból és ez állt a beszámolójában:Talákozott Luciferrel aki a pokolba küldte, ahol bele esett egy gödörbe és ameik testrészével vétkezett az életében azokat levágták, majd rádobták a hullájára.Abban kellet feküdnie és szagolnia a rothadó húsát...A beszámoló többek közt azért érdekes mert mindezt megakadás nélkül eltudta mondani részletről-részletre a magáhoztérése után...

Na és tehát a későbbi időkben ált.iskolában a reinkarnációba hittem, hogy miután meghalunk egy új testben úljá születünk stb...Később gimnáziumban jót röhögtem magamon hogy miket el nem hittem és most ott tartok hogy nem tudom mit higgyek, de nem is különösebben érdekel a lényeg hogy tudom ki vagyok és még egy ideig az is szeretnék maradni, utánna meg jöjjön aminek jönnie kell (végül is még senki nem jött vissza a halálból panaszkodni :D)


Üdv.Jaewy

2011. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 A kérdező kommentje:

csak hogy a saját kérdésemhez is hozzászóljak :P:D

ha nincs semmi a halál után, akkor a halálközeli élmények, függetlenül nemzettől,kultúrától, vallástól szinte mind ugyanarról szólnak. És ha ugye minden ember különböző, nem vagyunk egyformák, máshogy gondolkodunk. Viszont ezek ugyanolyanok. Szóval...nah..:)

2011. jan. 12. 19:28
 106/110 anonim válasza:
100%
Ilyen dolgokon nincs mit filozni, mert emberi aggyal felfoghatatlanok... Egyet mondok, h higyetek Istenben es egyszer megertitek, h igen is van elet a halal utan!!!
2011. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
100%

nem értem az emberi agy működését, de ez az előző életből való emlékek lehetnek valamiféle hallucinációk is nem? mint amikor alszik az ember kb. persze ez csak egy gyenge felvetés, egyáltalán nem vagyok tanult a témában, csak egyszerűen érdekel a téma, és próbálok vmit hozzáfűzni


ha tényleg az agy a létezésünk feltétele, mármint úgy létezés, hogy tudom, hogy létezem, már mint ÉN, akkor amint ez a dolog elhal, abban a pillanatban egy másik dimenzió következik, egy NEMLÉT, amit én úgy tudok felfogni, mint amikor az ember nagyon mélyen alszik, álom nélkül.. egy szempillantásnyi semmi.. az örökkévalóságot is ugyanilyen szempillantásnak fogom fel, hiszen abban a dimenzióban az időnek, mint két esemény közötti távolságnak NINCS ÉRTELME, vagyis egy szempillantás jelenthet 10 millió évet is.. a halál olyan lehet mint a születés előtti létem... csak egy szempillantás :)

2011. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
41%
amit még hozzáfűznék a válaszomhoz: "Milliárd és milliárd éven át halott voltam, mielőtt megszülettem volna, és a leghalványabb kellemetlenségem sem származott belőle." - Mark Twain
2011. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim válasza:
100%

Láttátok már Mel Gibson herezacskóját? Na..mégis elhiszitek hogy van.

Annak elterjesztése hogy a halál után nincs semmi,a megfélemlítés és a cél nélküli élet alapja.

2011. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:
Az èlőktől ilyet kèrdezni szerintem elèg nagy butaság mert mindenki csak találgat, próbál elkèpzelni valamit amit emberi szemszögből nem lehet.
2017. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!