Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A temetőben vannak szellemek?

A temetőben vannak szellemek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 19:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téged is egy itt taláható kérdés ihletett meg.Én is olvasgattam itt a kérdéseket és találtam, egy ilyet hogy a "3 éves kislányom a halottakat látja."butábbnál butább válaszokat találtam.De elinditott egy gondolatmenetet.Van aki hisz a szellemekben van aki nem,nem kell egyiket se bántani másikazt se.Aki nem hisz és lehordja azt aki hisz benne az csinálja a legrosszabbat.nem tartja tiszteletben a másik véleményét akkor miért várja el hogy az övét abban tartsák?

Lehet hogy van szellem lehet hogy nioncs de nekem az jutott eszembe hogy a temetőben ugyan mit keresnének szellemek?itt is előjön a média hülyíesége hogy a temető és a szellem.Ha van szellem akkor az nem valószínű hogy beköltözik egy temetőbe.ugyanis a halottak nem ott haltak meg a temetőbe hanem odavitték őket.mi értelme lenne utána menni a valamikori testüknek?akkor inkább ha ilyen formán léteznek szellemek hamarább vannak a kórházakban.ugye amire senki nem gondol.ki halt meg temetőben???????

2011. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim válasza:
49%

Természetesen vannak. És mindenhol máshol is. Végül is többen haltak már meg idáig, mint ahányan most élnek a Földön. 2 szabály: 1. Az anyag nem vész el, csak átalakul. 2. Nagy számok törvénye : sok halott => sok szellem!

Szerintem Téged is követhet úgy 10-15. Még azt is látják, amikor WC-zel!!! Nagyon durva dolgok ezek. ;D

2011. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
19:57-teljesen igazad van.
2011. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
96%
Power válaszára annyit szeretnék mondani, hogy honnan gondolja, hogy ő baba korában látott egy szellemet, mivel az egy kutatásokkal bebizonyított tény, hogy senki nem emlékszik 2 éves kora előtti dolgokra.
2011. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
én igen :)
2011. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 emlya ***** válasza:
Én hiszek néha a szellemekben, de nem hizem, hogy a temetőkben lennének, maximum egy-kettő.
2011. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim válasza:
100%

A temetőben nincsenek szellemek, ha van is, nagyon kevés.


A szellemek, lelkek inkább kerülik, mivel a hely arra emlékezteti őket, hogy már nem élnek...

2011. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve láttam a nagypapámat, (aki 5-6 éve halt meg) anyummal egyszerre. És itt már két ember látta, tehát, nem sok esély van arra, hogy anyummal egyszerre káprázott volna a szemünk.

Nekem ennél biztosabb bizonyíték már nem is kell! :)

2011. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincsenek. Tudom!!!! Már 163 éve lakom itt a temetőben, de még egyetlen szellemmel sem találkoztam....
2011. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 Habcsi válasza:
82%

Sziasztok, szép estét!

Én így hallottam!

Itt ragadt lelkek vannak, de nem a temetőben!

Vagy azért maradt még itt, mert elintézetlen dolga van, vagy azért, mert a hozzátartozó annyira ragaszkodik az illetőhöz, hogy képtelen elengedni Őt!

A Cicák? --- Bizony-bizony!

2011. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!