Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A temetőben vannak szellemek?

A temetőben vannak szellemek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 19:16
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Szerintem IGEN.
2011. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
100%
Látható szellemmel nem sűrűn találkozni, de attól még lehet benne valami, mert aki szentül is hiszi hogy semmilyen szellem nem létezik, valamiért mégsem aludna szívesen egy temetőben sírok között, főleg olyanok sírjaik közt nem akik életükben erőszakos emberek voltak.
2011. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:

Én is próbálom tiszteletben tartani azt hogy ki miben hisz, nade.

Ugye itt nagytöbbségben arról írtatok hogy babák addig a korig amíg nem beszélnek, és állatok kutyák macskák látják őket. Persze olvastam pár kivételt de most nem ezekről beszélek. Számomra igen érdekes hogy csak azok láthatják a szellemeket akik nem tudnak beszámolni róla... Vagy ez direkt van így? Szóval ezt nem értem. A macska amikor elbambult hát azón jót derültem:)) A macska a nagymacskák(tigris, oroszlán, gepárd) leszármazottja ezért igen erős kipusztíthatatlan vadászösztönei vannak, ám tudja hogy igen sérülékeny ezért nem nyugszik amíg nem tisztázta magában azt adolgot hogy pl ott a kert végében mi mozdult meg. Persze mind ezt nem ilyen bonyolút gondolatmenetben és nem is tudatosan csinálja... ilyenek az ösztönei. Ugye az is az ösztönei közé tartozik hogy ha nem mozdul elkerülhet bizonyos dolgokat.

A temető meg hát ki tudja melyik rendező fejéből pattant ki hogy milyen irónikus lenne hogyha onnan indulnának vagy ott élnének a lelkek, mindenesetre bejött elvégre vannak emberek akik erre a témára szentelik az életüket, de tényleg ezzel keresnek pénzt(persze nem itt Mo. -n) ugyhogy azért tényleg vigyázni kell a sértegetésekkel...

Azért az se lenne szép ha a tűzoltót lecseszed hogy miért menteget itt életeket mekkora baromság:)))

2011. jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim válasza:
Szerintem igen is vannak szellemek! És honnan tudjátok hogy az állatok látják őket...
2011. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Először is, ha a kutyád már ugatott, nyüszített de éktelenül és nem láttál semmit, kíváncsi vagyok, hogy milyen ,agyarázatot adsz. A szellemek legtöbbször ott vannak ahol meghaltak, ahol szerettek lenni vagy ahol laktak, néhány évig ilyen helyeken "kísértenek" aztán új testet keresve újra megszületnek. Persze ez csakis emberként, tehát nem lehetsz kő, kutya, bogár és nem is ragadhatsz itt örökre, mint ahogy azt a hinu vallás kimondja és mielőtt valaki megkérdezi, messziről jött űrlény sem lehetsz, sajna. A kutyák a macskák és minden álatt, a gyerekek pedig nagyjából 4-5 éves korig látják a szellemeket, de asszem a növények is érzik valahogy :D. De ezeket megtanulhatod ha van pénzed a regressziós kezelésekre :D
2011. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
Hatttt....ize nem is tudom......szerintem ez hujeseg...........nincsenek
2011. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim válasza:
100%

Szia!

Tudom,hogy nem a kérdésre fogok pontosan válaszolni, de a tanulmányaim csak eddig terjednek.

Hát talán kezdjük azzal hogy kik látják a szellemeket: nem kell mindent kitalálni ugyanis vannak, de ne úgy képzeld el őket ahogy mondják. Sokkal inkább energiák mintsem szellemek. Lehet egy érzés is csak. Például ha mondjuk kórházban vagy és áthaladsz egy ilyen "érzelemgömbön" azt érzed amit az tartalmaz. Ezeket emberek hagyják maguk után, így ha az ember erős szorongást érzett valamikor ott. Akkor te is azt fogsz érezni ha átmész rajta.

Persze ennél sokkal fejlettebb szellemek is vannak.

Az elemek is szintén léteznek. Nem kamu láttam olyan fotókat amiken gömbök formájában ezek is láthatók. És ezek a fotók, nem a nagyanyám lányának a haverjának a feleségének a fiával történtek meg, hanem apukámmal. A fotókon tisztán kirajzolódott minden. És ők ott voltak, a fotókat pedig én is láttam.

Bizarr. :)

Így apukám és a barátnője elkezdtek hinni az ilyenekben. Emiatt pedig elvittek egy médiumhoz, hogy megbizonyosodjanak róla, hogy rendben vagyok. (mármint az aurám és a többi...)

Tudnod kell, hogy a médium sem egy elérhetetlen ember volt. Apukám barátnőjének a barátnője. Teljesen hétköznapi életet él és van rendes munkája is meg egy kisfia. :)

Mielőtt elmentünk sokat gondolkodtam a dolgon, ugyanis sosem voltam teljesen normális tininek mondható. Ezt a barátnőim tudják igazolni, akik idővel megtanulták, hogy ha valamit az emberi lélekkel kapcsolatban mondok, azt meg kell fogadni. ( Mondok egy példát: Barátnőm jóban volt egy sráccal, de nem volt belé szerelmes és azt állította, hogy a srác se belé, de én ismertem a srácot és elég volt ránézni, tudtam,hogy ez nem igaz. De ebben azaz érdekes, hogy mások is látták őket, de nekik semmi sem tűnt fel ezért nem értettek velem egyet. Én szóltam a barátnőmnek, de, nem hitt nekem. Egy hét múlva a srác megkérdezte, hogy járnak-e. Persze miután én megtudtam sűrűn mondogattam, hogy: ÉN MEGMONDTAM!!!! Mondanom sem kell rémesen idegesítő volt. :) )

A dolog akkor kezdett furcsa lenni, mikor egy hónap alatt csak nekem tűntek fel az ilyen dolgok. Kb. 6x történt hasonló eset, mire hinni kezdtek nekem.

Én pedig csak azt tudtam ismételgetni, mint ha megakadt volna a lemez, hogy: csak jók a megérzéseim, csak jó az emberismeretem...

Annyit mondtam, hogy már magam is elhittem a végére.

De a kétely azért még mindig megmaradt kicsit.

Szóval féltem a médiummal való találkozástól, mondanom sem kell, hogy egy médiumot úgy képzeltem el ahogy mindenki más a filmekben: nagy lepetők, sorskártya, üveggömb stb....

Nagy meglepetés volt, amikor egy teljesen normális nővel találkoztam, aki szeret festeni és van egy aranyos kisfia.

Jó a fekete macska nem hülyeség. Neki is volt egy fekete cicája, fehér nyakkendővel (ez azt jelenti,hogy volt egy fehér sáv a szőrében a nyakától a pocakjáig).

Nem is ez volt a bizarr benne, hanem az amikor a szemébe néztem. Zöld szeme volt, de az értelem ami sütött belőle, az nem egy állaté volt. Mikor belenéztem olyan volt, mintha a cica tudná az univerzum bölcsességét. Mintha a világegyetemnél is idősebb lett volna és az éter összes tudása egy macskába szorult volna. Fel állt tőle a szőr a hátamon.

Kiderült, hogy nem hiába hiszen a cica egy Őrző. Az a macska nem semmi, kis önkényes szőrgombóc.:)

Leültem a kanapéra és a médium,csak végigmért. Majd közölte, hogy telibe találtam, tényleg nem vagyok normál.

De azért rákérdezett, hogy ugyebár ezt én is tudom, mert már használtam a képességem. A neve tisztán tudás. A lényeg, hogy ránézek valakire, és tudok dolgokat, csak úgy.

Szóval itt ragadtam és most van egy rakat leckém, olvasnivaló és gyakorlataim meg szabályok és egyebek.

Tanulófázis. Persze azt is megkaptam,hogy azt utam hosszú lesz és nem lesz fáklyásmenet. De az az igazság, hogy ezt valahogy sejtettem....-.-

Szóval igen vallak szellemek, ahogy természetfelettin is. És akár a temetőben is lehetnek.:)

2011. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:

*lepedők

*természetfeletti


u.i.: A nevem Elizabeth:)

2011. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim válasza:
19%
Szellemek mindenütt vannak, de hogy ne tűnjön úgy hogy okoskodom,, te magad is meggyőződhetsz erről. Az igazi kérdés inkább az ,hogy honnan valók, kik ők ? Ezt megtudhatod a Bibliából,azt ajánlom neked, keresd fel Jehova Tanuit és tanulmányozd velük a Szentírást!!! És ezt mindenkinek ajánlom!!!Egy jóakaró!!!!!
2011. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Csak frászt ne kapj, ha netán összefutsz vele!!!
2011. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!