Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A temetőben vannak szellemek?

A temetőben vannak szellemek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 19:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:
0%
igenvannak és téged fognak megölni...pont téged..sőt CSAK téged ölnek meg...-.-hülye vagy te
2011. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
persze, vannak szellemek és azok Melindához fordulnak aki segít nekik átkelni a fénybe XD kicsit kevesebb tv emberek! :)
2011. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
nincsenek
2011. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
47%
jah. pl. a Kukorica Jancsiban.
2011. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:

eléggé megosztóak a vélemények, de én személy szerint azt mondom , hogy nincsenek, de ez persze nem azt jelenti hogy nincsenek.Még nem történtek velem ilyen "paranormális jelenségek" , és nem is akarom hogy történjenek.. de hogy a temetőben lennének a szellemek? hát nem is tudom , szerintem nem , vagyis nem hiszem


És igen történt már velem pár furcsa dolog de(!) biztos van rá valami megmagyarázható dolog

2011. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 Bartos Máté 2001 válasza:

SZia!

Láto nagyon sok választ kaptál de én megpróbálok normális ehez kapcsolodó választ adni neked.

Igen vannak a temetőben sőt én gondolom hogy amikor november 01 én megyünk a temetőbe akkor a sirjuknál várják a szereteiket és ott vannak és látnak mindenkit csak mi nem.Nekem 2 cicám van és vol már hogy folyamatosan az egyik szembe meredten nézet szoltam neki de csak nézett ijesztő volt a cicák stb látják érzik őket. :)

2015. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!