Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez csak a véletlen műve...

Ez csak a véletlen műve lehet, vagy tényleg megérzek dolgokat?

Figyelt kérdés
többször volt, hogy mentem az utcán, és mondtam magamban: "na most elfognak mellettem száguldozni a rendőrök" és tényleg bevált. meg mielőtt meghallt a papám, mikor 3 éves voltam, igy később elmítette anyu, hogy naponta többször sírtam, ami nálam nem volt megszokott. meg két éve mikor a másik papám meghalt, elég furán éreztem magam, bementem a korházba a papámhoz, és éreztem hogy utoljára látom már. és hasonlóképpen voltam egy másik családtaggal, aki nem volt idős, csupán 37éves volt, hogy jöttem haza a korházbol első héten(mert két hetes volt) és mikor mentem hozzájuk, és beszélgettem vele, éreztem valahogy hogy ki kell használnom ezt az időt még valamiért. és következő héten csütörtökön nem meghalt ő is?!...meg suliban volt, hogy órán egy sms-t kültem el, és hirtelen egy kép villant be, illetve egy videoféle hogy a tanár jön hátra és megkérdi mi van a kezemben, és mivel ezek előtte már történtek, felvoltam készülve hogy a kardigánom ujjába bedugom a telefont ha jön hátra, és tényleg jött, így csak a füzetet találta a padban.. de ezt igy nem értem, tök fura.
2011. máj. 6. 11:55
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

figyelj, tudom én hogy hol laksz?:D ez nem így megy ahogy te gondolod:Dvannak bizonyos dolgok, amikhez kell egykét cuccos:D

namost már kezdek josnőfélebeszédessé átmenni o.O

2011. máj. 19. 13:45
 32/33 anonim ***** válasza:

Meglesz a matek 5ösöm??

és nyáron lesz melóm?:))) légyszi mondd meg..XD

2011. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

nem, nem lesz:DDD

nyáron munkád lesz:D

2011. máj. 26. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!