Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez csak a véletlen műve...

Ez csak a véletlen műve lehet, vagy tényleg megérzek dolgokat?

Figyelt kérdés
többször volt, hogy mentem az utcán, és mondtam magamban: "na most elfognak mellettem száguldozni a rendőrök" és tényleg bevált. meg mielőtt meghallt a papám, mikor 3 éves voltam, igy később elmítette anyu, hogy naponta többször sírtam, ami nálam nem volt megszokott. meg két éve mikor a másik papám meghalt, elég furán éreztem magam, bementem a korházba a papámhoz, és éreztem hogy utoljára látom már. és hasonlóképpen voltam egy másik családtaggal, aki nem volt idős, csupán 37éves volt, hogy jöttem haza a korházbol első héten(mert két hetes volt) és mikor mentem hozzájuk, és beszélgettem vele, éreztem valahogy hogy ki kell használnom ezt az időt még valamiért. és következő héten csütörtökön nem meghalt ő is?!...meg suliban volt, hogy órán egy sms-t kültem el, és hirtelen egy kép villant be, illetve egy videoféle hogy a tanár jön hátra és megkérdi mi van a kezemben, és mivel ezek előtte már történtek, felvoltam készülve hogy a kardigánom ujjába bedugom a telefont ha jön hátra, és tényleg jött, így csak a füzetet találta a padban.. de ezt igy nem értem, tök fura.
2011. máj. 6. 11:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nem ilyen telefonálós hüjeségekre gondoltam. De mindegy. Minden esetre sok sikert hozzá a továbbiakban. De ne hagyd elvészni ezt a képességet. Még nagy haszna lehet a továbbiakban. :D
2011. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

szia ez erdekes sokszor en is gondoltam h ez meg az fo tortenni de szinte sose jott be:(

Mondjuk 1 picit ilyesztene, ahh nem inkabb elveznem.

Mondanal nekem is valamit elore is koszi

2011. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

nekem sem mindig jön be.

amugymeg ilyenek, hogy lány vagy fiu, és hány éves vagy, tuti nem tudnám kitalálni:D

próbáld azt, hogy elmégy valamerre utcán..sétálgatsz.. és ha nem is erősen koncentrálsz hogy mondjuk, most egy porse fog elszáguldozni melletted, hanem ilyen mindig előfordulo dolgokat próbálj.. mint pl hogy most egy fehér auto megy el melletted nemsokára(a nemsokára alatt max 2 percet értek, vagy legyen 3).. ha ilyenekkel kezdessz, így kicsit ugymond megerősödHETSZ.:D


ömm, oké, mondok valamit:D

háát a holnapi napod tökjó lesz, azaz gyakorlatilag majdnem minden összefog jönni amit magad elé célnak kitüzöl..de csak a holnapi nap, szoval szerintem még ma döntsd el mit szeretnél..

de leszögezném, nem 100%:D

2011. máj. 8. 16:17
 24/33 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez nagyon érdekes hogy ilyeneket tudsz.:) Én hiszuek az ilyenekben és benned is!:)

Am nekem is megtudnád mondani milyen lesz a holnapom? És esetleg h hányas lesz a föci tz-m. :D

Előre is köszike!:))

2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Az elméd úgy működik, hogy szereti, ha mindig igaza van. Az emlékezetedre is igaz, ha visszaemlékszel valamire, azzal nem csak előhívod, hanem meg is változtatod az emléket. Az ilyen megérzéses dolgoknak egy lehetséges magyarázata, hogy pörög a fejünk, agyalunk a jövőn és eszünkbe jutnak dolgok. Ezek aztán vagy bejönnek vagy nem. A gond csak az, hogy sokkal inkább arra fogunk emlékezni, ami bejött és azt hajlamosak vagyunk elfelejteni azt, ami nem. Ez egy torzuláshoz vezet és azt gondolhatja valaki, hogy jók a megérzései.
2011. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
hááát..egyes nem lesz:D ügyes kislány vagy:D
2011. máj. 9. 18:19
 27/33 A kérdező kommentje:
hát ugy egy 3-as... de nembiztooos:DDeztmindig elkell mondanom:D
2011. máj. 9. 18:22
 28/33 anonim ***** válasza:
Nah majd megírom hányas, ha leosztájozta.:D
2011. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
okéé:D
2011. máj. 9. 18:49
 30/33 anonim válasza:
Azér ha ez igaz segithetnél, hogy mikor hol találkozhatnék azokkal akik megakarnak verni, mert akkor nem megyek arra. Köszi:D
2011. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!