Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik Bloody Mary? ÉS lehet...

Létezik Bloody Mary? ÉS lehet egy szellem a barátunk?

Figyelt kérdés

Arra a két kérdésre keresem a választ, hogy létezik-e Bloody Mary,és hogy lehet-e szellem a barátunk.

Én úgy tudom Bloody Mary történetét, hoyg egyedül élt a lakásában, 19 évesen, amikor betörtek hozzá és brutálisan meggyilkolták.Azóta aki megidézi őt, a tükörben, arra lesújt.Már sokan próbálták, de sikertelenül, ezt ovlastam. Barátnőm is idézte már meg, sikertelenül.Azt is hallottam, hogy késő este, kimászik a tükörből és úgy öl meg, még úgy is, hogyha nme idézted meg. Igaz ez ????

Ha egy szellem lenne a barátom,nem tudom mit csinlnák.Nektek van szellembarátotok?Úgy értem,hogy aki elkísér dolgozni, vagy együtt tévéztek,vagy gépeztek, stb.Szerintetek, létezik ember-szellem barátság?akinek van szellembarátja, az légyszíves írjon, és Bloody Mary-s történetet is, akinek van vele 'élménye'!!!!


2011. máj. 9. 16:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
hajajaj
2011. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik, Kampókéz a barátja XD

Ő is ilyen tükrös jülyeség, hogy ha mittudomén hányszor kimondod a nevét, megjelenik és felszúr...

Ez nem igaz, el ne hidd!

Most komolyra fordítva a szót:

egy igaz történetet írok most le.

Az unokatesóimmal néztük meg mindkét horrort, én 13/L vagyok, ők meg 15/F és 16/F.

Egyedül voltunk a házban, és miután megnézük a filmet mindenkinek ki kellet mondani a nevüket a tükör előtt...

Mindenki megcsinálta, én is (nem félek aaz ilyenektől), aztán jött az unokatesóm a tizenöt éves fiú, aki nagyon fél az ilyenektől. Mi ezt tudtuk és nagyon nagyon szemét módon ráijesztettünk, miközben csinálta...

Nagyon megijedt, és azóta nem mer mosakodni, meg ilyenek, fél bemenni a fürdőbe, mert ott egy tükör.

Ezért mondom, hogy ezt ne vegye senki komolyan, mert nem igaz!!!!És ez meg is történhet akárkivel....

Szóval remélem segítettem:)

2011. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
nem hallottam még erről, de azt mondom: tudok egy jo pszihológust!
2011. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Nem létezik, kiróbáltam :D Amúgy honnan szedted, Supernaturalból? Az film, ez meg - képzeld - a valóság.
2011. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye kérdést tettem fel, bocsi
2011. máj. 26. 13:13
 16/29 anonim válasza:
szellem lehet a haverod, nálunk már több mint 1 éve van egy szellem, és tök jól kijövök vele, csak néha ijesztő.....főleg mikor átkapcsolgatja a tv-t, meg tologatja a szőnyeget. Bloody Mary....hát....benne én nem nagyon hiszek...de ki tudja
2011. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
de egy előttem szóló írta h ne akarj szellemet idézni. teljes mértékben igaza van, nekem is van egy ismerősöm akit diliházba küldtek, mert a szellem akit megidézet ne mhagyta békén, vagy vmi ilyesmi a sztori, röviden NE AKARJ SZELLEMET IDÉZNI
2011. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Igen, az előttem szólónak én írtam ezt a szellem idézésest... Hát igazából nem azért lett ilyen mert egy szellem kísérti, csak egyszerűen félős, és nem tudhatod hogy te hogy reagálsz az ilyenekre...Inkább ne csináld, lehet hogy megijedsz akár egy kisebb zajtól és szívrohamot kapsz...:)
2011. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
hát igen, a szellemidézést én se vállalnám be attól függetlenül h van nálunk egy szellem és fogjuk rá h jól kijövök vele. hála az égnek
2011. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

A legendát már elég sok néven emlegetik, főleg a fentebb írt terjedt el szájról-szájra, de ismerik Bloody Bones-ként, Hell Mary-ként, Mary Worthington-ként, és Mary Jane-ként is. Néhány elbeszélés szerint nem is Mary, hanem egyenesen a Sátán feje tűnik fel a fürdőszobában. Bloody Mary-ről leggyakrabban azt állítják, hogy egy gyerekgyilkos volt abban a városban, ahol a történetet épp elmesélik, de akad, aki azt feltételezi, hogy Véres Mária nem más, mint az angol királynő, I. Mária, aki mindenáron be akarta vezetni a katolicizmust Angliában.


Megidézésének leggyakoribb módja, hogy az idéző alany egy sötét szobában (általában fürdőszobában) áll egy tükör előtt, és háromszor kimondja a hölgy nevét. E mellett több feltételezés is létezik miszerint egy kis pislákoló gyertya is szükséges hozzá, vagy hogy csak éjfélkor eredményes a megidézése. Ennek tetejében még ismeretes az a módszer is, hogy tizenháromszor kell elkántálni Bloody Mary nevét, vagy hogy egy csapnak minimum folynia kell a megidézése során. Lehet még ezt fokozni? Persze! Egyes források szerint százszor is el kell kántálni egy ismeretlen szöveget, mi több úgy, hogy az egyik szem könnyezzen.


Elterjedt a „Bloody Mary, I killed your baby” (Bloody Mary, én öltem meg a gyermekedet) megszólítás is, így a szellem gyakran abban a hittben élt, hogy ő az az anyuka, kinek gyermekét ellopták és megölték. Abban a legendában, ahol úgy tartják, hogy ő maga ölte meg brutálisan gyermekét, ott az „I believe in Mary Worth” (Hiszek Mary Worthban) kifejezés használatos.


Gyakran a szellem feltűnésének módja sem mindegy, ugyanis más-mást jelent, ha a szellem a fejét vakargatva, vagy véres sebekkel/szemekkel jelenik meg. Ha például a nyakát vakargatja, akkor az idézőre azonnali halál vár, viszont ha idegbetegesen viselkedik, akkor csak magával rántja a tükrök világába (ne is kérdezzétek, mi a különbség a kettő között, vagy hogy melyik a jobbik eset :-D ).


Egyesek szerint az ártatlanokat életben hagyja. Más változat szerint, ha éjfélkor tizenháromszor elénekled valamelyik nevét, akkor 11:08 óráig beszélni tudsz egy halott ember szellemével és Mary akkor tűnik el, amikor csak óhajtod. Máskor viszont jövendőmondóként érkezik, és legtöbbször házassági, gyermeknevelési tippeket, jövendöléseket ad. Egy kora 20. századi Halloween-es üdvözlőkártyán egy nőt láthatunk, aki egy sötét szobában meglátta a tükörben jövendőbeli férjének arcát szintén erre a legendára vezethető vissza.

2011. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!