Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik Bloody Mary? ÉS lehet...

Létezik Bloody Mary? ÉS lehet egy szellem a barátunk?

Figyelt kérdés

Arra a két kérdésre keresem a választ, hogy létezik-e Bloody Mary,és hogy lehet-e szellem a barátunk.

Én úgy tudom Bloody Mary történetét, hoyg egyedül élt a lakásában, 19 évesen, amikor betörtek hozzá és brutálisan meggyilkolták.Azóta aki megidézi őt, a tükörben, arra lesújt.Már sokan próbálták, de sikertelenül, ezt ovlastam. Barátnőm is idézte már meg, sikertelenül.Azt is hallottam, hogy késő este, kimászik a tükörből és úgy öl meg, még úgy is, hogyha nme idézted meg. Igaz ez ????

Ha egy szellem lenne a barátom,nem tudom mit csinlnák.Nektek van szellembarátotok?Úgy értem,hogy aki elkísér dolgozni, vagy együtt tévéztek,vagy gépeztek, stb.Szerintetek, létezik ember-szellem barátság?akinek van szellembarátja, az légyszíves írjon, és Bloody Mary-s történetet is, akinek van vele 'élménye'!!!!


2011. máj. 9. 16:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
ne legyél már olyan hülye, mint az amerikaiak. Náluk ez a horror meg minden nap és hülyék ott el is hiszik. de neked nem kéne. ne süllyedj az ő színtükre.
2011. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Én nem hiszek benne, de valamelyik nap pont a Bloody Mary-sztori változatait olvasgattam és vele álmodtam :D Vagyis nem láttam, de tudtam, h ott van. Sikítoztam a barátomnak, hogy kelljen már fel és kergesse el ezt a szart, de nem jött ki hang a torkomon. Valahogy tudtam, hogy álmodok, szóval gondoltam, majd kiabálok, ha felébredtem XD De valahogy, amikor felébredtem, olyan hülyeségnek tartottam felébreszteni szegényt, hogy "Kelj fel, Bloody Mary van a szobában" :D Akárhányszor visszaaludtam, mindig folytatódott. Volt egy fejezet, amikor kimentem a szobából és kijött a fürdőből egy hosszú fekete hajú alak, akinek nem látszott az arca. Jó kis fantáziám van :D Na erre felébredtem, és a barátomat is felkeltettem véletlenül. Elmeséltem neki, mit álmodtam, és a hülye még be is szivatott, hogy úúúristen, ő is látta! XD
2011. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

20:31

"Viktória előtti angol királynő"??? Újra kéne olvasni a törikönyvet :D I. (Véres) Mária és Viktória között volt néhány uralkodó... Pl. I. Erzsébet, nemtomhányadik Vilmos, Anna, stb. Vagy nemtomhányadik Vilmosnak (aki amúgy Viktória előtt uralkodott) is Bloody Mary volt a beceneve? :D Imádom amikor tájékozatlan emberek okoskodnak :D

2011. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
A legendáknak MINDIG VAN igazságalapjuk,csak a média túlragozza őket.Remélem.:D
2011. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 murderborn válasza:
nekemisvan szellembarátom, együtt járunk kocsmázni. meg lanban Diablozunk:D
2011. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nyugi nem tud bántani és meg idézed akkor ahoz fekete tükör és egy fehér gyertya kell éjfélkor kell és akkor te diktálod a szabályokat
2011. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Vikusz2000 válasza:
Nyugodj meg! Ez egy marhaság! Van tükröd? Akár mi is a válasz ugyan azt adom tanácsul: szard le! szellemek nem léteznek! :) (Bloody Mary-s válasz) :DDDDDDDD
2012. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Hát persze hogy létezik!!

És nagyoon finom látod: [link]

2013. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
11:28 ezen a válaszom esküszöm elkezdtem nevetni, hát ez haláli :D
2014. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!