Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha neked lenne egy különleges...

Ha neked lenne egy különleges képességed, akkor elmondanád v kinek?

Figyelt kérdés
Illetve amiröl nincs tudomása a médiának,az nem is létezhet?
2011. máj. 30. 17:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha gondolatolvasó lennék,nem mondanám el.Akkor csak kihasználnának,bár így is csak kihasználnak.

Ha más egyéb tulajdonságom lenne ilyen..akkor nem is tudom..csak kiröhögnének.

De közönséges ember vagyok..:DxDD

2011. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 miszmanoka válasza:

szívesen meghallgatnám,ahogy bővebben kifejted ezt a dolgot privátban...ha gondolod írj,nekem is van véleményem...és a név nélkül nyilatkozó is írhat :)

nem kenyerem a köpködés,nem vagyok "birodalmi",csak kiváncsi,érdeklődő, és nem közömbös a téma ;)

2011. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ugyan már, jó hogy elmondanám. Valszeg annyi történne, hogy meggazdagszok és/vagy nyerek 5 perc hírnevet, mint a bőrükre vas tapadó emberek vagy áramot kibíró emberek, vagy nagyon hajlékonyak. Nem az x-men világában élünk, hogy meglincselnek vagy elűznek, ha van egy extra tulajdonságod.:)

Aki meg természetfeletti lényt látott tényleg dilis.

2011. jún. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

,,Nem az x-men világában élünk, hogy meglincselnek vagy elűznek, ha van egy extra tulajdonságod.:),,


...

gondolj már bele.

az ember utálja ha nála jobb, igy megaláza.


am például valakinek lenne 4 használható karja a használó szempontjából normális mert nem akadályoza,a többi szemében nyomorék.


szerinted mi volt akkor középkorban?:D

üldözözések voltak.


meg szerintem te se ülnél nyugodtan ha valaki lazán eltudja találni mindig a lottószámjait.


gondolkodni nem szoktak nálad?:D

2011. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Többet mint nálatok.

Indiában született egy 4 karú csecsemő. Istennőként tekintenek rá(shíva).

Magyarországon volt 6ujjú ember. Benne volt a fókuszban(2003 körül).


Az hogy az ember nem tűri ha valaki nála jobb, csak egy forgatókönyvi duma, nem valóság.

2011. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Az első lépés, hogy olyanokat keresel akik hasonlóak hozzád, és tanultok egymástól, pl.: [link]
2012. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elmondtam, anyukámnak, és a férjemnek. Csak ők tudják, nem reklámozom, mert tudom hogy annak nem lenne jó vége.
2013. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, senkinek.
2016. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!