Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » MI lehet ez? Lehetséges, hogy...

MI lehet ez? Lehetséges, hogy csak a véletlenek találkozása?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk el a párommal az egyik ismerősünkhöz albérletbe. Nos amikor leköltöztünk nem volt semmi különös, ami okot adhatott volna arra, hogy valaki "más" is van itt. Aztán szépen lassacskán jöttek a jelek. Egyik reggel arra keltünk fel, hogy a ruháim fele ki van borulva a szekrényemből ( szinte új szekrénysor, amikor költöztünk akkor vásároltuk ) aztán volt olyan, hogy bezártam a fürdőszoba ajtót és az hirtelen kinyilt úgy, hogy semmi más nem volt nyitva ( pl ablak, hogy huzat legyen ). Most pedig néztem a tv-t és gondoltam kimegyek a konyhába megebédelni, közben pedig hallgatom a tv-t. Meg is ebédeltem, utána hozzáláttam mosogatni és a tv egyszerűen átkapcsolt egy másik csatornára...nagyon megrémültem, őszintén szólva már kezdek félni, pedig még csak 2 hónapja vagyunk itt....lehetséges, hogy van itt valaki "más" is?
2011. okt. 2. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát elég könynen lehet. keress egy szakembert aki szellemüzéssel fogalkozik. de csak ismerös által érdemes, sok a csaló
2011. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs rá valami házi praktika?
2011. okt. 2. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is pont ezzel küzdök mostanában, de főleg tegnap este óta. Nálam olyanok is történnek, hogy hallom ahogy levegőt vesz..és sajnos bebizonyosodott, hogy nem csak én hallom. Tárgyak tünnek el, majd pár hét esetleg hónap múlva egy abszurd helyről kerülnek elő...az állataink furcsán viselkednek, egy fele kapkodják a fejüket és nagy fekete pupillákkal bámulják a semmit sokszor, plusz egy két cikisebb tárggyal is történtek már érdekes sztorik.


Itt az én kérdésem, nézd meg hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


20N

2011. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha "csak" albérlet, akkor lehet, hogy inkább jobb lenne váltani, és máshová költözni. Nem akarlak rémisztgetni, de nekem a -nem is olyan távoli múltban- elég kellemetlen tapasztalataim voltak egy hasonló esetben. Ugyan ilyen rémisztő, és semmi mással nem magyarázható jelenségeket tapasztaltam-nem csak én. Még az ultraRealista barátaim is megijedtek, és közölték, hogy soha többé nem teszik be a lábukat hozzám... Az még csak 1 dolog volt, hogy mozogtak, eltűntek a tárgyak, és magától kapcsolódott a villany fel-le, de egy idő után hatása alá kerültem annak a valakinek. Elég agresszív, és önpusztító gondolataim lettek, a kötelességeimet hanyagolni kezdtem, éjjelente pedig arra ébredtem, hogy valami mintha a mellkasomon állna, aztán megláttam egy fekete alakot... Elkezdtem olyan szokásokat felvenni, amelyek egyáltalán nem rám vallanak,egyfolytában fáradt, és álmos voltam, folyton alkoholt ittam volna-miközben megrögzött antialkoholista vagyok-aztán gondoltam szólok egy hozzáértőnek. Kiderült, hogy a lakás egy régi lakója "rám telepedett", utána néztem ki lakott ott előttem, -hát, egy alkoholista vén ember...

Azonnal eljöttem-szerencsére csak béreltem a kérót....

Tanultam tisztítási technikákat-neten is vannak ilyenek-és azóta mintha kicserélődtem volna...

2011. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16:21-es!


Ha megkérlek linkelnél be nekünk ilyen oldalt? Hát ha valamit mi is tudnánk vele kezdeni...


20N

2011. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is az volna a legjobb ,hogy elköltözz.Véletlenek nem modanám , mert ezek a dolgok csak a véletlentöl nem történek meg , esetelg , valakitöl vagy valamitöl.Én hiszem h léteznek , szellemek , talán tukságosan is.mÁR CSAK A SAJÁT IDEGÁLLAPOTOD MIATT .
2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16:36os!!!!!!!!!!!!

Nagyon remélem, hogy te is átéled ezt egyszer.............

2011. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem biztos hogy van ott 2 valaki " de az is lehetséges hogy tényleg létezik. Szerintem költözz el már csak magad miatt is , mert egy időután már be is képzeljük a dolgokat , ugyhogy ha boldog , egészséges életet akarsz élni normális idegállapottal akkor költözz el. Remélem segitettem:)
2011. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

16:36os!!!!!!

Nagyon remélem, hogy te is átéled ezt egyszer......


Neked mi bajod van? Most mondom, hogy velem is ugyan ez történik, de azért köszönöm a jókívánságod...

2011. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg kérlek. Szellemek nem léteznek.

Magyarázatot nem találó emberek viszont szép számmal. Persze, néha a valódi ok is lehet éppolyan kellemetlen, mint a kitalált szellem. Pl: lehet, hogy valaki, egy élő személy direkt szórakozik az idegeiddel. Ez főleg akkor szokott bekövetkezni ha tudják valakiről, hogy hisz a szellemekben.De lehet bármi más valódi oka is, mondjuk, elromlanak a műszaki cikkek, elöregednek a tárgyak, stb..

2011. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!