Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem iszonyatosan félelmetes?

Nem iszonyatosan félelmetes?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy teljesen reális gondolkodású ember vagyok, ateista, nem hiszek a túlvilágban, ilyesmik, de elég félelmetes dolog történt.

Van Debrecenben egy szűk kis sikátor szerű hely, ami nappal egyáltalán nem félelmetes, mert egy ovi és egy általános suli között van, de este valami eszméletlen félelmetes. Egyik este barátommal mentünk arra, és mikor egy lámpa hatótávolságába értünk, lekapcsolódott az egyik lámpa. Na már akkor tiszta parák voltunk, mert írt a pasim erről egy kis horror sztorit előzőleg. Aztán barátnőm meglátogatott, és "bevittem" a sikátorba, miközben elmesélem ezt a sztorit, mutattam is neki, hogy nem ég a lámpa. Erre mikor mennénk tovább, kialudt a következő lámpa is!

Őszintén maj' be fostam :'D


A horror sztorit belinkelem ha érdekel valakit :D


2011. aug. 29. 13:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

De a vénkertben van :D

[link]

Az a baj, pont erről a sztoriról volt szó, miközben kialudt :D

2011. aug. 29. 14:41
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Mikor én gyerek voltam, akkor is voltak horror sztorik arról a helyről! Amúgy a lámpa akkor is pislogott! :) Ennyi év alatt nem tudták megcsinálni!? :D Nem kell arra járkálni éjszaka ha félsz! Amúgy ne a kísértetektől félj, hanem azoktól, akik éjszaka felmásznak az egyik fára, és arra várnak, hogy ki tudjanak rabolni valakit! Sok bűncselekmény történt arra!
2011. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
azóta nem voltam ott :) lehet, hogy ez sokaknak nem félelmetes de én majd összecsináltam magam :D
2011. aug. 29. 15:21
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagy zavaros ezo hívő, nyugodtan elhiheted, hogy korábban igazad volt: Szellemek, kísértetek nincsnek.És az is igaz amit itt valaki leírt, hogy az élők sokkal gonoszabbak tudnak lenni. Mellesleg a lámpák műszaki hibája nem olyan ritka, hogy félni kellene tőle.
2011. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
hát ez ritka szar szellemsztori
2011. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
69%
Én akkor sz-rtam be, amikor lekapcsoltam a villanyt de nem kapcsolodott le.És amikor egyedül lettem a lakásban mentem feküdni hirtelen lekapcsolodott na akkor eléégé be....
2011. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nagyon is jó sztori. De még ha nem is tetszik valami, ÍGY nem ír az ember kritikát!

Egy jó kritika tartalmaz olyan elemeket, ami segíti az alkotó munkáját, elmondva először a jó, majd a végén a rossz tulajdonságokat. Nem hinném hogy, úgy "sz@r" ahogy van, még számodra sem!


Írok is egy kritikát a kritikádról, hogy lásd mi a helyes:

Nagyon jó a kritikádban, hogy őszintén elmondtad a véleményed, és kerülted a felesleges szépítést. Amit viszont sajnálok, hogy mérhetetlenül alpári modorban közölted azt! Emellett nem is kértem.

2011. aug. 29. 19:05
 18/24 anonim ***** válasza:
39%
nem túloztam, tényleg ennyire nem tetszett. nem baj, hogy nem kérted a kritikámat, gratisba adtam :D mellesleg én se kértem kritikát a kritikámról
2011. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
magyarországon már minden elromlik, mert régi, a buszok, a házak vakolata, és igen, a lámpák is...
2011. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hát eléggé gagyi történet, velem már jópárszor történt ilyen, és 1x gondoltam, hogy szellemek.. sztem legközelebb gondold át a történetedet, és utána írd le, hogy fölöslegesen ne fáraszd magad - meg sztem kicsit parás is vagy
2011. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!