Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem iszonyatosan félelmetes?

Nem iszonyatosan félelmetes?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy teljesen reális gondolkodású ember vagyok, ateista, nem hiszek a túlvilágban, ilyesmik, de elég félelmetes dolog történt.

Van Debrecenben egy szűk kis sikátor szerű hely, ami nappal egyáltalán nem félelmetes, mert egy ovi és egy általános suli között van, de este valami eszméletlen félelmetes. Egyik este barátommal mentünk arra, és mikor egy lámpa hatótávolságába értünk, lekapcsolódott az egyik lámpa. Na már akkor tiszta parák voltunk, mert írt a pasim erről egy kis horror sztorit előzőleg. Aztán barátnőm meglátogatott, és "bevittem" a sikátorba, miközben elmesélem ezt a sztorit, mutattam is neki, hogy nem ég a lámpa. Erre mikor mennénk tovább, kialudt a következő lámpa is!

Őszintén maj' be fostam :'D


A horror sztorit belinkelem ha érdekel valakit :D


2011. aug. 29. 13:56
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
A sztori írójaként köszi a kritikákat, egyébként persze, minden hétköznapi ember tisztában van vele, hogy semminek semmi köze a túlvilághoz, vagy Félig Fejnélküli Nick rokonaihoz, de mivel az emberek szeretnek borzongani... Egyébként valóban parázós hely éjszaka, ez ihlette a rémtörténetet.
2011. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Solarian ***** válasza:

Nekem tetszett a történet. Nate-nek nem volt elég erős az akarata :)

Nálam emg mindíg nálam van a "mindig megnyugtató lejátszó"

2011. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
És az mitől lehetett nálam pl, hogy amikor eléggé ideges voltam, a suliban még anno 8. osztályban odatartottam a kezemet a lámpa felé, hirtelen ökölbe szorítottam, és abban a pillanatban nem kiégett, hanem szétdurrant a lámpa? Az egész osztály látta, csodálkoztak is, na meg én is...Ez itthon is megtörtént egyszer, de eléggé fura...
2011. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a 3.-ik válaszoló a helyes! velem is volt már párszor ilyen, és igen !!!!! érintkezés hibásak a lámpák és főleg ha mozgás érzékelősek is,akkor nagyon para!
2011. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!