Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ismerek pár olyan személyt,...

Ismerek pár olyan személyt, /nőt/, aki megvilágosodott. Őket mindig csak egyedül lehet látni, nincsenek párkapcsolataik. Ilyen dolgokra nem kérdez rá illemből az ember. Valóban nincs szükségük már a másik nemre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:57
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

10.10-nek


Mi az akkor ami kielégít, vagy miben kapod meg a kielégüléssel egyenértékű "megnyugvást"? Hogyan élsz úgy, hogy nem tartod szükségesnek a testi örömöket?

2011. szept. 1. 11:32
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a megvilágosodás? Attól,hogy valaki nem átlagosan viselkedik, vagy be van gyógyszerezve , esetleg más nyugtató anyagot használ még nem megvilágosodott. Olyanok nincsnek is.
2011. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

10:10-es vagyok.

Nekem - és ez egyszerre áldás és átok - kegyetlenül erős a belső világom. Tehát én gyakorlatilag mindent, ami a fizikai világhoz köt (az alapvető testfunkciókat leszámítva persze) képes vagyok áttranszformálni lelki és szellemi síkra.

Ezt ne úgy képzeld, hogy mondjuk gondolok a szexre, és attól elélvezek; hanem egyszerűen vannak olyan tudatos és féltudatos állapotok az életemben, ami ugyanazt a hormont szabadítja fel, amit másnál a szex. Nem tudom pontosabban megmagyarázni, mert nem vagyok biológus.

És még mielőtt kötözködősék megszólalnának, jelzem, hogy nem vagyok egy besavanyodott liba; ha éppen akarnék, bármikor lefekhetnék az élettársammal. De nem akarok. Éltem én is olyan életet, amiben fontos szerepet játszott a szex, csodálatos szeretőim voltak... mégis folyamatosan azt éreztem, hogy valami hiányzik. Most nem érzem ezt. :)

2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó. Bennem az a kérdés merült fel, hogy a párod a tudtod nélkül lép félre, vagy ezt így beszéltétek meg, hogy neki lehetnek más nővel szexuális kapcsolatai? 24L
2011. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha akarná, természetesen lehetne neki.

És nem próbálok meg senkit meggyőzni arról, hogy téynleg nem csal meg.

2011. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem is azért kérdeztem, mert biztos megcsal... inkább a te szemszögedből érdekelt. Köszi a választ :)
2011. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
Isten nem egyedüllétre teremtette az embert.
2011. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 homo ludensz ***** válasza:
74%
Vannak akik olyan szinten állnak hogy a szexre fordított energiát áttranszformálják. A Kundalini felébresztése és végigvezetése is ilyen. Sajnos nekem csak egyszer sikerült évekkel ezelőtt, fenomenális érzés volt. Rendezett házastársi kapcsolatban éltem és élek csak ezoterikus úton jártam akkor is a párom is,de talán nem voltam eléggé "egyhegyű" túl szélesen merítettem és felületesen.
2011. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

De, szükségük van, ugyanakkor a tudás kissé elmagányosít:

újfajta igények ébrednek bennük, aminek csak kevesen felelnek meg,


a divatos, média által sulykolt értékekkel szemben a tradicionálisabb értékeket vallják, ami miatt zavaróan

kirívnak a környezetből, ami azokat, akiknek nincs ilyen irányú érdeklődése, anélkül hogy tudnák, elriasztja,


emellett több lesz sokszor az önbizalmuk így könnyebben szállnak ki egy nem kielégítő kapcsolatból akár már a legelején,


és nyilván olyan társat keresnek, aki elfogadja őket a tudásukkal együtt, és aki mellett és akivel képesek további fejlődésre.


De hasonló játszódik le a férfiaknál is, csak ők sokszor nehezebben győzik le a nemi vágyaikat.


Egyébként a nő olyan, mint a macska, ha sokáig egyedül van,igaz hogy remekül bírja, de előbb-utóbb képtelenné válik arra, hogy hosszabb távon megtűrjön mást maga mellett, a spirituális fejlettségétől függetlenül:)

2011. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

12.20-nak


Szerintem egy intelligens (tanult) férfi, tud uralkodni magán, kell, hogy tudjon. Ha pedig nem tud, az nem csak a "nemakarással" függ össze, hanem egy kicsit a butasággal is!

Egyébként vannak helyzetek amikor egy nőnek is "uralkodnia" kell magán, bizonyos helyzetekben, mivel nem állatok vagyunk!

2011. szept. 2. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!