Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemidézés módjai?

Hagenti kérdése:

Szellemidézés módjai?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a veszélyeivel, de ha már itt tartunk írnátok nekem módszert arra,hogy hogyan lehet megakadályozni azt,hogy gonosz szellem jöjjön át?És olyat se írjatok,hogy ilyen nincsen meg,hogy a gúgle a barátom.Rátok vagyok kíváncsi!
2012. febr. 6. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Miért akar mindenki szellemeket idézni?:D Csak én vagyok olyan, aki tisztában vagyok a létezésükkel, de nemérdekelnek engem ők???Mellesleg sokan nemtudják, de szellemek a földön nincsenek :)...Démonok vannak itt és mivel hazudnak, mint a vízfolyás, ezért arról vannak meggyőződve, hogy szellemek vannak itt...Holott csak a démonok hazugságában élünk ilyen területen vagy hogyan fogalmazzam meg :D.
2012. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
29%
FAP FAP FAP FAP FAP FAP FAP FAP ;)
2012. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
33%
Bizony veszélyes szemre vigyázz, ne lődd fejbe magad, másra célozz.
2012. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1


Bocs, sátánista vagyok és sztem a démonok jók.Olvasd a spiritsoferidu-t.

2012. febr. 6. 17:27
 5/18 anonim válasza:
100%
ja oks, akkor rossz helyen járok, azt hittem csak recsizni akarsz.:o
2012. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha sátánista vagy, akkor tisztában vagy, hogy a földön csak démonok vannak :).Amúgy, hogyha szerinted a démonok jók, akkor miért vannak olyan esetek, hogy démon/démonok által megszállt embereket a démonok arra kényszerétik, hogy össze vissza vagdossák magukat?
2012. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mi a bizonyíték arra, hogy démonok voltak?
2012. febr. 6. 20:15
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Sürgősen keress fel egy pszichológust!
2012. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Csak ennyit tudsz neki írni, hogy keressen phszihológust, akkor inkáb hagyd, az ő dolga, módszert kérdezett, nem mást!! =)Amugy nem kötözködni akarok, de igaz az igaz!! Amugy kérdező, ott a youtube, meg google!! :)
2012. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Tisztítsd gyakran az aurádat, az megvéd. Remélem csinálod, vagy legalább elkezdted a "Spirituális Hadviselés Tréninget", de gondolom a beavatási szertartást már elvégezted. Privátban küldd el az msn címed, ha van, beszéljük meg a tapasztalatokat :D

Ave Satanas!

2012. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!