Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Álmatlanságba szenvedek kb 3...

Álmatlanságba szenvedek kb 3 éve, lehet ez valamilyen gonosz dolog miatt?

Figyelt kérdés
Azt, hogy nem tudok aludni azért nem értem mert sportoló vagyok és konditerembe is járok valamint korán kelek mindennap... hetente 1 nap van amikor semmit nem csinálok de akkor haverokkal szoktam lenni...20 éves vagyok altatókkal nem próbálkoztam nem is akarok.. de más sem segített... délután tudok aludni... de nem szoktam mert akkor este végleg nem megy... és ilyenkorra az álom kimegy a szememből... ez mitől lehet? orvoshoz még nem fordultam...
2012. ápr. 25. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igyál egy doboz sört, annyi nem árt meg, legalább bealszol tőle
2012. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem az éjszakai élet kavarja be gyakran az alvókámat. Úgy szoktam megoldani hogy kihagyok egy nap alvást ami nagyon fájdalmas meg nehéz de ha kibírom legalább este 8ig onnan jó vagyok úgy alszok mint a bunda meg visszaállok a normális kerékvágásba. Amúgy ami tippet tudok adni hogy ne este fürödj hanem reggel mert kiöli instant az álmosságot meg amikor már aludnál próbálj meg semmire se gondolni, baromi nehéz de ha összejön össze lehet szenvedni nehezen az elalvást:) Remélem jobban leszel:)
2012. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor lehet ez lehet a baj! Én mindig este fürdök! De olyan a napom, hogy mivel mindennap sportolok, megizzadok és büdösen nem fekszek az ágyba% Zuhanyzásra is vonatkozik??
2012. máj. 16. 00:28
 14/15 anonim ***** válasza:
ez hülyeség mindenki zuhanyozik este lefekvés előtt.
2012. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenki, te nagyon okos utolsó...


Amúgy meg a zuhanyzásnak annyiban van köze az elalváshoz, hogy kicsit éberebbé tesz egy idöre. De nem ettöl lesz valaki álmatlan hosszútávon, szóval hülyeség.

2012. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!