Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Talán több volt, mint egy...

Pollywog kérdése:

Talán több volt, mint egy álom? Még csak hasonlót sem olvastam sehol, nagyon különös az én történetem.

Figyelt kérdés
Szóval,pár évvel ezelőtt történt velem.Reggel mikor felébredtem a párom mesélte,hogy éjszaka ültem nyitott szemmel és az ágy végét bámultam meredten.Kérdezte tőlem ,hogy mit nézek,amire én azt válaszoltam,hogy az " öregembert" Kérdezte,milyen öregembert?? Erre azt mondtam neki " aki a csillagokat rendezi" Semmire sem emlékeztem ebből másnap.A válaszom az ami meghökkentő,nem is az hogy beszéltem álmomban. Valakinek volt már hasonló élménye? 30 éves vagyok,komoly válaszokat szeretnék.
2012. ápr. 27. 18:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
Igen volt, amikor melyen alszol es felebredsz akkor meg emlekszel az almodra vagy az meg mindig a fejedben jatszodik, es mar nem tudod mit csinalsz csak ulsz v fekszel.Es ha valaki megkerdezi toled h mit csinalsz te az almodbol beszelsz mintha ott kerdeznek.Egyszer en sirtam is almomba.
2012. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen,ilyen többször is van és volt is.Nekem csak az az ijesztő,hogy miért ilyen választ adtam neki.Öregember aki a csillagokat rendezi??? Honnan jöhetett ez? Meg nem szoktam felülve álmodni sem nyitott szemmel és nézni az ágy végét.
2012. ápr. 27. 18:54
 3/15 anonim válasza:
100%
Ilyesmi velem is volt már csak én kerestem valamit, megkérdezte volt barátom hogy mit keresek és azt mondtam hogy a belső horizontomat:)). Megkérdeztem hogy olyanjuk van az embereknek? Azt válaszolta hogy nem, olyan nincs:). Megnyugodtam és aludtam tovább. Persze nem emlékeztem másnap semmire.
2012. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, de én emlékeztem rá. Este felébredtem, és kotorászni kezdtem az asztalon. Anyukám megkérdezte, hogy mit csinálok, én meg csak hajtogattam, hogy a kék ceruzát keresem. Már nem emlékszem, hogy miért, de nagyon fontosnak éreztem, hogy megtaláljam. Pár perc múlva nyugodtan visszaaludtam (miután megtaláltam).


Szerintem olyan féléber lehettem. :)

2012. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam beszélgetni álmomban, viszont egyszer álmodtam olyat egy szombat éjjel, hogy összetörték a bal oldalát a kocsimnak úgy, hogy még a tükör is letört és fityegett a kábelen.


Vasárnap délután mentem valahova és ahogy közelítek a kocsihoz látom, hogy a bal tükör föl van hajtva. Azt hittem a gyerekek játszottak. Mikor odaértem láttam, hogy az oldalának nekiment valaki és csúnyán megnyomta az ajtót.


Nem tudom, hogy mikor történt és ki csinálta. A lényeg hogy megtörtént és én megálmodtam.... Most vagy megálmodtam mielőtt megtörtént és akkor jövőbe látok, vagy akkor álmodtam mikor éppen történt és akkor táv-érzékelő vagyok :)

2012. ápr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én amikor még az anyámmal egy ágyban aludtam (nem most volt, nyugalom :) ) felébredve pókokat láttam mászkálni az ágyban mindenhol. Na, azt a reakciót, amit ott lenyomta, szerintem egyikünk sem felejtette el.
2012. ápr. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hú,a pókokról jut eszembe,2 hónapja volt velem egy ilyen eset,hogy én is ezt álmodtam tele van a paplanom élősködőkkel és fogtam letettem a takarót az ágy mellé.Persze aludtam tovább takaró nélkül.A páromat kérdeztem ,hogy nem láttad,hogy lepakolom az ágy mellé???Azt hitte melegem volt :))) Emlékeztem amúgy az álmomra.A legdurvább álmodós történetem az volt,hogy álmomban egy olyan szobában voltam ahol nincs ablak és próbáltam elhúzni a függönyt,de csak a fal volt ott,és mindezt úgy hogy tényleg másztam le az ágyról és húzkódtam a függönyt,közben hangosan sikoltoztam.Úgy ébresztett fel az akkori szobatársam,nagyon megijedt szegény:(
2012. ápr. 28. 03:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy fölébredtem, és a sötétben nem láttam, hogy merre van az ajtó és elvesztettem az irány érzékelésemet. Arra emlékszem, hogy a fal mellett kotorászok és próbálom kinyitni, amikor tesóm felkapcsolta a villanyt. xD
2012. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez egy filozófiai jellegű álom (?) lehetett, elvi magyarázat az univerzumra (emberi magyarázat, látás).


ÖregIsten NapokÖregje , aki a csillagokat rendezi és a csillagokon keresztül a sorsokat, hajlamokat (végzetet) a Földön.


Isten-Isten ÖregIsten


Adatok jönnek fel az álombéli korlátok meggyengülése folytán. (reaktíven keletkező adatok)

2012. ápr. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ez egy érdkes kérdés
2012. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!