Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valaki meghal az tovább...

Ha valaki meghal az tovább létezik valahogy? Ha igen, akkor miért nem lép velem valahogy kapcsolatba a most meghalt nagymamám?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodok azon hogy létezik-e és szeretném is, hogy tovább létezzen nagymamám lelke tudata, de nem vagyok biztos benne, mert akár hogy akarom nem lép velem kapcsolatba, sehogy se ....... miért??
2012. júl. 18. 14:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A létezés attól függ hogy miben hiszel...


A nagymamád benned él tovább

-genetikailag,

-a szívedben (a közös élmények, és szeretet által),

-és a tudatodban, a bölcsességei miatt (biztos adott tanácsot ebben abban, vagy adott útmutatást, vagy csak véleménye volt erről arról)


A nagyid meghalt, tudomásul kell venni, ami nehéz de majd enyhül a gyász!


Írj neki levelet, írd le az érzéseidet vele kapcsolatba, írd le neki a dilemmádat amiről feltetted a kérdést nekünk, írj minden olyasmiről amit fontosnak tartasz, tedd a sírjára, majd gondolj a szép napokra, mikor meggyes pitét sütött neked, vagy amikor megölelt....


Ne erőltesd a kapcsolattartást, mert halál végleges, és te élsz!


Éld úgy az életed, hogy ha a nagyid élne és látna, boldog lenne hogy tartalmas szép életet élsz, tanulsz, barátkozol, családtagokkal kommunikálsz élsz, közös élményeket szerzel, kirándulsz, szerelmes leszel... majd felnősz, gyerekeket nemzel, és továbbviszed nagymamád bölcsességét.


Ne erőltesd a kapcsolatba lépést, mert csalódás lesz a vége ha nem sikerül... és rájössz hogy időt vesztegettél, aminek szerintem a nagyid sem örülne... Szerintem a nagyid sem akarná hogy bemesélj magadnak ilyen olyan jeleket vagy történéseket amikről azt hiheted hogy itt van veled...

2012. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

50-50%

Senki nem tudja bizonyítani.

De egyszer mindennek vége.

Szóval én nem igazán hiszek benne hogy egy halott rokonom "figyelne" engem.

Azt sem tudják biztosra megmondani hogy holnap milyen idő lesz.:D

Akkor meg ugassa meg a tö.kömet 0,25 mm-ről az aki azt mondja hogy halálunkig figyel minket.

2012. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Azért nem lépett veled még kapcsolatban mert nem tud. És mindenki aki azt állitja, hogy nem létezik tovább az nem tudja jól. Én nem vagyok vallásos sem, de aki meghal a lelke jelen van az életedben, és ha nagyon jó ember volt akkor ott van a jelenlétedben. De lehet az is, amikor meghalt a nagymamád, akkor lélekvándorláson vett részt és aki akkor született abba szált bele és most benne van. Ez a lélekvándorlás. Remélem segitett és ha nem keress beszélj hozzá szellemtáblán keresztül.

2012. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!