Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik velem? Meghülyülte...

Mi történik velem? Meghülyültem és hallucinálok, vagy ezek tényleg megtörténnek?

Figyelt kérdés
Már néhány hete tart ez. Nagyon fura dolog, mert nem csak otthon, hanem a városban, bárhol, bármelyik utcán, bármelyik boltban érzékelem ezt. Néha az történik, hogy félrenézek valahová, és valamiféle fekete vagy éppenséggel fehér árnyat látok elúszni, elsuhanni a levegőben, vagy a földön. Vagy, pl. kinézek az udvarra az üveges ajtón, és azt látom, h valami fekete dolog megy el a ház előtt. Vagy olyan történik, h nagyban játszom a gépen valamit, ami nem hangos, és suttogást, halk beszédfélét és recsegést hallok. Van, h olyat hallok, mintha valaki belehörögne a fülembe, és egyre több rémálmom van, egyre többször gyötör alvásparalízis. Ha aludni készülök, gyakran érzek olyat, hogy zuhanok, és ez az érzés a hatalmába is kerít. És nem tudok beszélni, mozogni. Van, hogy a semmiből hallok hangokat és iszonyú fejfájás törik rám. Nem segít a gyógyszer sem. Ilyenkor fáradtság is rám törik. A szobában ahol alszom csak negatívumot érzek, és a ház nagy részén is. Mindig nagyon nehezen alszom el, és szinte mindig rémálmom van, és elég nagy eséllyel fogok ki paralízist. Gyakran hallok a padlásról, és a kamrából is recsegést, sőt, mi több néha olyant is, mintha valakit vernének odafenn. A házba, ha kimegyek és jövök be, előfordul olyan hogy nyitva találom a szekrény ajtót, elmegyek a szobámba vagy a fürdőbe valamiért, és megyek vissza, hogy becsukjam már nincs nyitva. Valami nem ideillő van a házamba, vagy bekattanok? Nem iszom, nem drogozom. Csak segítséget kérek mi ez? A kérdés sem kamu, segítsetek, már nem bírom...

2012. aug. 14. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, miért nem az egészség kategóriában osztod az észt? Nem véletlenül írt ide! Sajnos Sátán, démonok valós dolgok, amit a kis materialista agyaddal soha nem fogsz felfogni. A világunk több annál, amit látsz, megfogsz és bizonyított. Ez részben csodálatos, részben nem az.
2012. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na, már most, kötekedést nem akarok. A hangok és árnyak miatt írtam ide, és gond az van... megpróbálom megoldani a gondokat, tán jobb lesz majd...
2012. aug. 16. 12:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Ilyasviel: amit leírtál, a nullával egyenértékű.

Tudod, mi a különbség az én kis materialista (valójában racionalista) agyam és a te akármilyenhívő agyad között? Én tisztában vagyok a saját korlátozott tudásommal, a véleményemet bizonyítékok alakítják ki, és az új bizonyítékok meg is változtatják azt. Ennek az eredménye az önkorrekció, tudásvágy, a fejlődés, a tudomány. Te bizonyítékok nélkül tényként fogadsz el dolgokat, és arrogáns módon, tudatlanul utasítod el azokat a bizonyítékokat, amelyek ellentmondanak a hitednek. Ennek eredménye a vallás, az ezotéria és pl. a boszorkányégetés.

Szívesen vitatkoznék erről (nézz utána, hogy mit is jelent a vita pontosan), bár nem hiszem, hogy képes vagy rá.

2012. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teszek rád nagyívben.
2012. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked.Nemrég költöztünk albérletbe.És az elején én is arra fogtam hogy jajj,csak bebeszélem,én vagyok a kuka,de már olyan sok dolog történt,hogy szinte 99%hogy van itt valaki :( és nagyon rossz amikor egyedül vagyok.sosem voltam félős,de most félek :( és folyton gyomoridegem van....ha gondolod írj privit!
2012. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!