Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet ausztrál utazást...

Hogyan lehet ausztrál utazást elérni?

Figyelt kérdés
Mit kell hozzá csinálni és mennyiért?

2012. aug. 21. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
attól, hogy elírta az asztrált, még nem kell okoskodnotok, ha nem értesz hozzá ne válaszolj.
2012. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egyáltalán kijavítja, az már ért a támához. :) Mellesleg szerintem azért nem válaszol senki a kérdésre direktben, mert a kérdező nagyon más világban él ezzel a témával kapcsolatban, és nincs türelme senkinek sem tanítgatni. Mit kell hozzá, mennyiért... Akármennyit fizet, attól még nem tud lemenni alfa állapotba, és elérni az éberálmot, ahonnan, ha ügyes, kiszakíthatja az asztrálját... Kérdező! Google a barátod. Kulcsszó: asztrálutazás. Máris több neked tetsző eredményt kapsz, mint az ausztrál utazásra, amire szerintem rápróbálkozhattál párszor.
2012. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ausztria majdnem ugyanaz, mint ausztrál és még az öcsém is ismeri. Osztrákutazás a nyerő, avagy ausztrisztrál utazás :D
2012. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy asztrálutazás előnye, hogy nem kerül pénzbe. Meditálni kell hozzá.
2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem szuper a kérdés, asztrálutazás nem létezik, de Te legalább egy elérhető , valódi utazással kapcsolatban érdeklődsz:-) Az Ausztrál utazásnak van csak értelme. Ha cinizmusból vagy poénból írtad így, akkor is köszi!
2012. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kérdező szerintem te retardált vagy.
2012. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az asztrál utazás te...beülsz egy OPEL ASTRA-ába, és utazol vele, ennyi az egész
2012. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ne hallgass a sok tudatlan idiótára akik nem tudják mit kaptak az univerzumtól. Nézz körül itt a gyakorikerdesek oldalon, sok ilyen topic van, de szűrd ki az ilyen idiótákat mint amik itt vannak, had éljenek tudatlanságba nem kell velük foglalkozni :D
2016. febr. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!