Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti el mernétek menni egy...

Ti el mernétek menni egy olyan helyre ahol állítólag szellem van?

Figyelt kérdés
Tudok a közelben egy olyan helyről ahol valaki szellemet látott. Szívesen elmennék megnézni sötétben. Ti el mernétek menni valakivel? Nem egyedül!
2012. aug. 24. 18:27
1 2 3
 21/22 Acplinth ***** válasza:
84%
Igen el merek menni és tudok is sok ilyen helyet. Ezeket a helyeket temetőnek hivják. Tudom itt csak halottak vannak de csak a testük. Ha a halál hirtelen áll be megesik hogy a szelleme itt marad a földön. Èn többször láttam már szellemet a temetőben de van egy a lakásunkban is. Ő ide-oda rohangál nem tudom miért. De ha biztos akarsz lenni magadban akkor teljesen zárt és sötét szobàban gyújts gyertyát és ha a láng mozog vagy esetleg elalszik ott biztos hogy szellem van. Ha jól megfigyeled a láng széleit kirajzolódhat a szellemalak. Legalábbis nálam igy megy.:) Csak az csinálja ezt aki hisz a szellemekben. Ja aki parázik annak nem ajánlom főleg nem egyedül!:)
2012. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek szellemek. Nincs télapó. Se húsvéti nyuszi. Karácsonykor az ajándékokat is a szüleid rakják a fa alá.
2012. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!