Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valóban szellemet látott...

Valóban szellemet látott kisöcsém?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kisöcsém.Szüleim elmentek vacsorázni mert az nap lettek 20 éve házasok így nekem kellett vigyázni tesómra. Mivel tudom áldott jó gyerek ha lefoglalom LEEGO-val vagy valami kiszínezős füzettel vagy elé borítok ilyen autókat. Ezért áthívtam barátnőmet filmezni.Attól még hogy barátnőm átjött nem hagytam magára öcsémet nehogy történjen vele valamit így mi feküdtünk az ágyba filmeztünk kisöcsém ült szépen kedvére játszott. Nappaliban voltunk és a nappaliból nyílik a konyha és a konyha és a nappali között van a szüleim hálószobája. Ahogy ült öcsém pont belátta az egész konyhát+ ugye a szobának az ajtófélfáját mert nemvolt bezárva az ajtó. Játszik játszik többször elnézz jobb oldalra, majd megszólal, hogy '' Ki vagy te? Miért állsz itt? Ismersz minket?' Nem kis hazudóska gyerek . . Én nem ijedtem meg mert tudtam, hogy kulcsra van zárva az ajtó de barátnőm megijedt rendesen. Ezt többször is megkérdezte más más hogyan megfogalmazva. Barátnőm nagyon megijedt lassan sírt meg a kezemet is olyan erősen fogta így rászóltam kisöcsémre, hogy Oli ne mondjál butaságokat nincs itt senki. Erre azt a választ kaptam hogy ott áll valaki. Mondtam neki, hogy játszál szépen tovább nincs ott senki( azt hittem túlságosan beleélte magát a játékba) Majd megint mondja, hogy '' Miért nem mész el? Zavarod Csengét( Barátnőm neve)'' Barátnőm nagyon megijedt már láttam, hogy kezd könnyezni akkor picit hangosabban de nem ordibálva mondtam, hogy nincs ott senki ne ijeszd meg Csengét és majdnem síros szemmel mondta, hogy de hisz ott áll és engem néz.( Nagyon hihető volt a szava, mert mikor valamit kitalál akkor elneveti magát mikor megkérdezzük '' tényleg igazat mondasz?:)'' Bár azok se ilyen nagy dolgok hanem, hogy a poharat pl nem ő rakta át másik asztalra. .) Szóval elhittem neki oda mentem ahonnan látta. Nem volt senki ott mint mondtam bár picit hideg volt de csak ott. Gondoltam ajtó ablak nyitva van. Mondtam kisöcsémnek látod senki nincs itt rajzolgass tovább szépen. Ezt is csinálta majd 30 perc múlva annyit mondott ' Azt akarja hogy menjek oda hozzá'' Mondtam neki, hogy akkor menj és ismerkedj meg vele de mond meg neki ne bántson. Odament visszajött 5 perc múlva és annyit mondott'' Nem bántott és azt mondta büszke rám, mit jelent az hogy büszke rám'' Én kb leköveztem nem tudtam mit mondjak csak a büszke szó jelentésést mondtam el. További estén nem volt semmi. Másnap pakolok össze és nézem a rajzait. Egy bajszos szemüveges ember kezét fogta és együtt mentek az oviba. Megmutattam anyának és elmondtam mi történt. Nagyon megrémült. Mikor mutattam a rajzott akkor még jobban megrémült. Elmondtam apának aki a munkából jött haza. Nem hitte el majd megmutattam a rajzot és azt mondta az apukája pont ilyen külső jegyek birtokában volt. De ő meghalt sajnos mikor én 10 éves voltam(most vagyok 17) szóval kisöcsém nem is láthatta. Ez már egy jó ideje volt azóta ilyen furcsaságok nem voltak csak 1-2 dolog de nem ekkora jelentőségű.


Lehetséges, hogy tényleg látta a nagyapámat anno öcsém? Vagy csak tényleg



2013. okt. 23. 12:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Rendben, kíváncsian várom. :)
2013. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Na a következő történt;


Először átjött barátnőm segítettem a fizikában kicsit még elvoltunk majd hazavittem és elkezdtem játszani öcsémmel. Nem rögtön hoztam fel hanem mikor már a játék közepén voltunk.Sok mindent kérdeztem tőle és többségére tudott valamilyen választ adni.Közben leírtam ezeket a kérdéseket és válaszokat egy kis papírra. Nem kérdezte miért írok azt hitte házit:)(sokszor írok házit miközben mellettem játszik)


Először megkérdeztem szokott e találkozni azzal az emberrel.

Azt mondta, néha-néha előjön és elhívja mert beszélni akar vele és ha ''jól válaszol neki'' akkor mutat majd neki valamit.


Mikor szokott előjönni legtöbbször?

Kora délután vagy reggel mikor felkelek. De nem szabad sokáig itt lennie ,mert (és ezt így mondta még magam sem értem) '' visszahívják a magas fehér színű emberek''.


Miért hívják vissza?

Nem szabad sokáig itt lennie.


Mikről szoktatok beszélni?

Nem tudom.


Miért nem tudod?

Elfelejtem miután elmegy.


Emlékszel akár kis dolgokra?

Azt mondta, hogy (ezt se értettem) ''vigyázzak arra a valakire aki 3 kopog.''


Ekkor kis szünetett tartottunk mert nem akart beszélni többet és inkább játszunk. Később megint kérdezgettem.


Elmondta ki az aki elszokott hívni?

Azt mondta nagyon jól ismerem apukádékat.


Miért van itt és miért büszke rád( megint el kellett mondanom mit jelent, hogy büszke)

Figyeli, hogy vagyunk. Amikor csak tud idejön és ''elijeszti a rossz embereket''

Mert jó gyerek vagyok.


Kik azok a rossz emberek?

Már mondtam akik ''hármat kopognak''


Ekkor picit befostam de tényleg mert voltak furcsa hangok( szomszéd szerelt valamit amúgy) Többet nem bírtam kérdezni, mert nem tudtam rendesen megfogalmazni meg semmi megállt a szavam de azt mondta öcsém, hogy nem akar minket bántani mert nagyon ismer és szeret minket.


Elég sok mindent nem értek amit mondott ami '' jelben van azt nem tudom értelmezni és kb az ő szavaival éltem.

2013. okt. 23. 19:41
 13/26 anonim ***** válasza:
Valahogyan tudatnod kellene ezt a szüleitekkel, hogy legyenek óvatosak, és vigyázzanak, kit engednek be a házba. Mivel apud talán jobban hisz a szellemekben, és mondta is, hogy ha van ott valaki, nem ártani van ott, neki talán elmesélhetnéd, hogy mit mondott a kisöcséd. Ha ez nem lenne jó megoldás, akkor csak annyit említs meg, hogy legyenek óvatosak.
2013. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Elfogom neki mondani.


De mik ezek a magas fehér színű embereket?


És mi ez hármat kopogó ''ember''?


Nincs ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező valamilyen magyarázat?

2013. okt. 23. 19:59
 15/26 anonim ***** válasza:
Fehér színű ember lehet angyal is. A 3 ugyebár elég misztikus szám, de lehet, hogy éppenséggel tényleg 3-at fog kopogni egy nem kívánt személy. Vagy valamilyen formában elő fog kerülni a 3-as szám, illetve a kopogás.
2013. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Első lehetséges. Hisz azt mondta ezek az emberek hívják őt vissza.


Utána olvasok, hogy a három darab kopogás milyen rossz dologgal kapcsolatos a szellemekkel vagy ilyesmi.

2013. okt. 23. 20:10
 17/26 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes történet!

Valószínűleg Fénylények lehetnek azok a "magas, fehér emberek", bár nevezhetjük angyaloknak is őket.

Egy cikk ezzel kapcsolatosan:

[link]

2013. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Holnap elolvasom a cikket feltétlenül már fáradt vagyok:s


Esetleg várom kérdéseket hozzáértő emberektől,hogy ha kell miket kérdezzek még tesómtól.

2013. okt. 23. 21:42
 19/26 anonim ***** válasza:
Na most mi is konkrétan a kérdés? Hogy szellemet látott-e? Ahogy az már kiderült, valószínűleg igen.. Milyen kérdésed van még mindig?
2013. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Na mi történt az elmúlt 4 napban? :) Rájöttél már miről beszélt az a "szellem"?
2013. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!