Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges hogy szellem van a...

Lehetséges hogy szellem van a házunkban? Vagy csak hallucinálok?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap úgy érzem mintha valaki figyelne,például amikor mentem a barátnőmhöz,senki nem volt a hátam mögött,de mégis úgy éreztem mintha valaki követne.Meg mondjuk amikor a barátnőm itt aludt nálam,éjjel arra keltem,hogy valaki a fülembe lehel.Mellesleg még a barátnőm is tapasztalt ilyesmiket.
2013. okt. 26. 13:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Nem szeretnék senkit sem megbántani, viszont azért a véleményemet elmondanám:

1. Szerintem először érdemes kivizsgáltatnod a lelki világodat, mert lehet, hogy valami annyira megijesztett valamikor, akár régebben, hogy úgymond "hallucinálsz".

2. Esetleg vizsgáltasd meg a házadat, hátha azok a furcsa zajok valami vezeték vagy ehhez hasonló okozza.


Ha mindkét eset ki van lőve, akkor érdemes rákeresni az interneten, hogy ki (vagy kik) tudják kivizsgálni, hogy valójában mi van a házban. Csak fontos, hogy ha erre kerül a sor, csak szakképzett embereket kérj meg a feladatra.

2013. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem ijesztett meg semmi sem kiskoromban,sem most....És megvizsgáltam a házat,és biztos vagyok benne,hogy ezt nem a vezetékek okozzák,és azt vettem észre,hogy mostanában csak éjjelente szoktak ilyen furcsa dolgok történni...Úgyhogy eléggé félek.És köszi a választ:)
2013. dec. 16. 19:30
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges hogy szellem volt.

Én is szoktam érezni,mintha valaki követne.

Azonban lehet hogy képzelődtél,de hogyha ez mindennapos jelenség,akkor nem kizárható az a tény,hogy szellemek lakják a házadat.

2014. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,és igen,ez mindennapos jelenség nálam sajnos.....Már éjjel is félek egyedül a szobámban,mert olyan érzésem van,mintha valaki figyelne...
2014. jan. 1. 16:33
 25/25 anonim ***** válasza:
#19-es! Ez már marha régi: "Kitakart, jólmeg.....ott, betakart, de hogy mit akart???"
2014. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!