Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti hisztek a szellemek létezés...

Ti hisztek a szellemek létezésében?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 17:53
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
46%
Én hiszek kicsi koromban láttam őket és nagyon megijedtem nem mertem aludni, mostanában nem iegn láttam őket csak 1-2 évvel ezelőtt utoljára, de még mindig érzem néha, hogy valami ott van velem és nem vagyok egyedül, de akik nem hisznek az ilyesmi dolgokban mint boszorkányok, isten ilyesmi valószínűleg azok még nem észlelték vs ilyesmi ( én se láttam boszorkányt ezt most mondom, csak szellemmel kapcsolatosan észleltem jelenségeket) de én a boszorkányokban viszont azért hiszek mert unokatesómék ük anyja az volt ezt a mamájuktól tudom ugyanis a mamájuk is onnan tudja h az ő anyjának mondta el az ükmamájuk és ezt dédi elmondta uncsi tesómék nagymamájának (én is ott voltam amikor mesélte) lehet h ma nincsenek már boszik de valamikor régesrégen biztos voltak ugyanis az emberek ezeket nem a kisujjukból szívták ki... nekem ez a tapasztalatom remélem segítettem vele... és a szellemekkel meg annyit h onnan tudom h az atyához elmentem h jöjjön el hozzánk mert nem érzem magam biztonságban megszentelte a házat (2 napon keresztül) azóta nem találkoztam vagy láttam őket de jelenséget még érzek de remélem ez csak azért van mert felkavartak ezek az emlékek :/
2014. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
46%

Én különösebben nem vetettem bele magam sose a témába. Gondoltam h valami van a fizikai világon kívül de nem nagyon érdekelt. Úgy 2 hónapja meg hallom egyik haveromtól, akinek elhunyt az édesapja, hogy az anyjának a barátnője eljött a kisfiával a házba. Csak beszélgettek, mire figyelik hogy a kisgyerek elkezd bujkálni mögöttük, de közben vidáman nevet. Megkérdezik:

- Mit csinálsz?

- Játszunk.

- Kivel? - A kicsi odamutatott az ágyra. - Ki van ott?

- Feri.

Így hívták a barátom apját. A kis srác meg nem csak hogy nem is ismerte, de soha nem találkozott még vele. Olyan 2/2 és fél éves volt.

2014. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Tom Benko ***** válasza:
Szép mese volt.
2014. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!