Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A kérdés komoly. Tudtok olyat...

A kérdés komoly. Tudtok olyat aki ördögűzéssel foglalkozik és hiteles lehetőleg észak nyugat Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csórjál a templomból tömjént és füstölj mint a gyárkémény.

Attól még az utcáből i kiavel az ördög..

2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 pentekakos válasza:
Az hogy szellemek és démonok léteznek egy bizonyított tény!!! és mivel nem tartoznak a fizikai világhoz ezért kötik magukat mindig valamilyen tárgyhoz ami általába elmozdítható. az hogy embert szálnak meg már csak akkor történik meg ha az adott ember úgymond feladta. de jobb ha már eleve a tárgyból "űzik ki".
2015. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kovács Magyar András csontkovács,szellemirtónak azért vallja magát,hogy + pénzt keressen a hiszékenyektől.

Egy ismerősöm a papot hívta ki,mert az üres manzárt szobájukban mindig zajt hallottak,s amikor a fia ott aludt,akkor sem szűnt a zaj,sőt,a fiú mindig energiátlanságra,s rossz közérzetre panaszkodott.

A pap tömjénezett,de a panaszok nem szűntek,szóltak megint a papnak,de az másodjára már nem ment el hozzájuk.

2015. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ha érdekel a téma, olvashatsz is a dologról, ördögűzések ma is mennek, itt egy könyv, konkrét példákkal: [link]

Csak püspök végezheti. Bár megtévesztő, mert Jézus űzi ki a gonoszt, a püspök "csak" levezényli. Úgy tudom Mo-n is vannak olyan püspökök akik végzik, de hogy kik, nem tudom. Szerintem kérdezd meg a helyi püspököt.

2015. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!