Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Néztem tegnap este szellemidéz...

Néztem tegnap este szellemidézéssel, szellemekkel, creepepastákkal kapcsolatos videókat és furcsa dolog történt. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Én 90%-bam biztos vagyok benme, hogy csak beképzeltem, de ott van még 10%. Kicsit félek. Tudom aki ilyedős ne nézzen ilyen videókat, de nem vagyok ilyedős. Horror filmeken néha csak nevetek, de most tényleg nagyon meghijedtem.

Igazából csak az történt, hogy valami hangok hallottam a konyhából, kimentem, de amikor elindultam leesett a falamra szöggel feltakott dísz pentagram. Tudom nagyob dologra számítottatok, de csak ennyi történt.

Szerintetek is csak beképzelem.



2015. jún. 2. 18:22
1 2
 11/14 Missi_Key ***** válasza:
100%
Élsz még? Mi derült ki?
2016. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem csak bekepzelted! De ha mindig leesik, akkor nézd meg nincs e huzat! Ha akkor is lehet akkor valami más, de azt javaslom, ne foglalkozz vele, akkor lehet abba hagyja, de ha nem akkor kezdj el aggódni főleg ha valami más tárgyat mozgat!
2016. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 rsturbo1981 válasza:
Mi a fütyiért kell szöggel rögzíteni ,az nem oda való,tipli meg csavar kell és többet nem esik le.
2017. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Missi_Key ***** válasza:
szerintem meghalt...
2017. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!