Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik hogy a laptopom...

Létezik hogy a laptopom bekapcsolja saját magát? Semmiféle riasztás stb nincs rajta beállitva. Rendesen jelentkezek ki, kapcsolom ki. Pár napja a z éjszaka közepén, most pedig lámpaoltás után. Mi ez? Kissé megijedtem.

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még azt is kipróbálhatod, hogy beállítod mi történjen ha lecsukod, pl ha beállítod, hogy csukott állapotban kikapcsoljon, akkor valószínű úgy is marad, mert ha be is kapcsolna, a beállítás miatt egyből ki is kapcsol. Ha windows-od van, akkor a frissítések is felülírhatják a kikapcsolást, bár erre sok esélyt nem látok, de ugye van, hogy újraindítást kér a befejezéshez, lehet emiatt kapcsol be. Esetleg használd aksi nélkül, csak áramról, ha kihúzod, garantálom nem kapcsol újra be, ha meg mégis akkor valami nagy gáz van :D

Ilyenkor este amúgy odamész kikapcsolni, vagy inkább hagyod?

2015. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Aksiról megy,töltőn nem gagyom éjszakára.Ma éjjel is magától bekapcsolt,arra ébredtem,viszont utána le is áll magától és kikapcsol teljesen...
2015. júl. 24. 02:36
 13/22 anonim ***** válasza:
Amikor leakartad állítani akkor véletlenül nem az újraindítás gombot nyomtad meg? :DD
2015. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha a jelenség fennáll laptopodnál, akkor felesleges a kérdésed ("Létezik hogy a laptopom bekapcsolja saját magát?), hiszen tapasztalod, hogy igen.

Ha csak kitaláltad a kérdésben szereplő jelenséget, de állítod, hogy megtörtént, akkor hazudsz, átvered az ittlévőket.

.

Biztosan kikapcsolod és nem csak alvó állapotba helyezed, ahol beállított az automatikus ébresztés?

2015. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kedves Dobitusz!Mivel ez egy parapszichológiával foglalkozó kérdéskör,szeretnék mindenféle véleményt meghallgatni nyilván.Hohy sok órával azután,hogy kikapcsoltam a laptomat,kijelentkezek,leállitom,megvárom mig teljes üzemmentes állapot....Aztán az éjszaka közepén,1 órakor,3 órakor,este 10-kor stb. bekapcsolja saját magát,nekem nem természetes.Nem vagyok informatika zseni,csak egy átlagos 38 éves nő,ezért szeretném a véleményeteket kérni.De az hogy másodszor kommentelsz,hogy esetleg hazudok???? Kikérem magamnak.A segitő szándékú válaszolóknak pedig köszönöm.5 napon belül 4 éjszaka csinálta meg ezt a gépem,nem frissit,mert épphogy felkapcsol,le is áll,szervizbe viszem....Szép hétvégét mindenkinek!
2015. júl. 25. 16:01
 16/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! 10-es válaszoló vagyok, én remélem a legjobbakat, és, hogy valami nagyon is evilági problémája van a gépednek! Írj majd, hogy mit mondtak a szervizben :)
2015. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
arra nem gondoltál, hogy bekaptál valami virust?
2015. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
XD hícj ki egy médiumont! chuck norris szelleme visszatért :D
2015. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem frissít vagy valami ellenőrzés. Az én gépem is van mikor bekapcsol, és hát a csodálatos ventillátorja hangjára felébred még a szomszéd is, ekkor általában kiirja, hogy Updating Windows Softwares vagy valami ilyesmi.
2015. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Kedves kérdező mi lett a vizsgálat eredménye? :) Érdekelne.
2015. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!