Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik olyan ember aki képes...

Létezik olyan ember aki képes telekinézisre?

Figyelt kérdés
Nem trükkmesterekre gondolok hanem olyanra aki valóban képes rá.

2015. szept. 25. 08:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

Tévhitben élsz! Az ember agya teljesét használja, viszont ez részekre van bontva, így összességében használunk 100%-ot. Ha 100%-ot csak gondolkodásra használnál béna lennél nem látnál, nem hullanál, nem érzékelnél semmit, viszont ez kivitelezhetetlen, ugyanis minden egyes érzékszervnel megvan a maga szerepe az agyban. De a telekinézis micsoda? Milyen tudományos magyarázat van erre? Hogyan tudod mozgatni a tárgyakat anélkül, hogy hozzáérnél?

"Vannak persze, de azok nem magamutogató emberek! "

Na persze. Azért van, hogy némelyik ember ölni képes 15 perc hírnévért, ha lenne akár csak egyetlen ember, akik képes a telekinézisre már rég a tv-ben bohóckodna és számolná az aznapi bevitel. :D

[link]

2015. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

A kérdező kommentje:


Sokszor elgondolkodom, hogy milyen durván levagyunk korlátozva szellemileg a társadalom által.


Magadnak köszönheted. Többek között bedőlsz ilyen hazugságoknak is, mint a telekinézis, meg egyéb hülyeségek. Hiszel a horoszkópokban is, ugye? Meg a reptiliánokban is? Nem a társadalom korlátoz le téged, hanem te magad, a logikus gondolkodásra való hajlandóság teljes mellőzésével.

2015. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

Én képes vagyok rá de senkinek sem mondtam el még sosem mert úgy sem hinnék el

Amúgy érdekes hogy Agyunk kb. 3 százalékát használjuk és mi lenne ha 100 százalékban használni tudnánk? Végtelen szavakkal elmondhatatlan erőnk lenne mindent tudnánk és hatalmas erőnk lenne, volt erről egy jó kis érdekes film is hogy egy nő az agyának egyre több százalékát használta :D

2015. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én képes vagyok rá hat éves koromtól csak aztán 6 évig elfelejtettem pontosabban hogy tudok ilyet és most újra előjött pontosabban eszembe jutott hogy megtudom csinálni bár könyvnél nehezebb tárgy még nem nagyon megy
2016. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Andris*** válasza:
61%
Kedves kérdező! TKarodj innen amint csak lehet, mert a gyakori kérdések tele van materialista élettelen hamis elvárások szerint élő unatkozó emberekkel
2017. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Jézusom... ennél nagyobb hülyeséget rég hallottam...

,,A teljes agyunkat használjuk már most is"

Ez nagyon nem igaz... a kérdező jól mondta, az ember nem ezért van itt, másra vagyunk hivatottak, csak ezt még sokáig nem fogjuk tudni, talán csak jópár generációval később. Kezd kialakulni a valóság néhány ember fejében, de míg ez tudatosul, hogy valóban így van, és ezeket a dolgokat természetesnek is fogjuk venni, addigra már több geneció éli le az életét :D

De egyébként igen, létezik a telekinézis :)

2018. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ja bocs most kihagytam

Köztudott hogy az ember nem a teljes agyát használja, a felénél kevesebbet is talán

Tehát ki tudja mire lennénk még képesek :D

2018. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Minden ember képes a telekinézisre. Mindent magadhoz tudnál vonzani, csak ez nem befolyásolható akarattal, és ez azeber testének gravitációs mezeje.
2021. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én képes vagyok ilyen dolgokra viszont ahogy az első válaszoló is írta nem akarok ezzel nagy port kavarni mert azzal saját magamnak ártanék :/
2021. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!