Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki ért természetfeletti...

Aki ért természetfeletti dolgokhoz, azok szerint mit kéne tennem hogy végre telitalálatom legyen a lottón?

Figyelt kérdés

Milyen dolgot kéne kipróbálni, jós, vagy mantrázás, vagy meditálás vagy agykontroll?

Mi vezetne eredményre ebben a dologban, de gyorsan kellene, mondjuk hövő hétvégére.

Már unom hogy mindig feladaom a lottót, és semmit sem nyerek rajta.

Szóval aki tud, segítsen a témában!



2015. okt. 11. 13:50
1 2
 11/16 Kim Bo Mao válasza:
Még jópár ember gondolkodik ugyanúgy, mint te. Egy előttem író írta, teljesen igaza van: mire "rájönnél"/képes lennél rá, hogy lásd a következő számokat, már egyáltalán nem érdekelne a pénz, mert egyrészt csak úgy érheted el azt a szintet, hogy nem AKARSZ/VÁGYSZ anyagi jólétre.
2015. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Érezd a magadénak a nyereményt, hogy már most a rendelkezésedre áll. Jobbat nem tudok, bocsi. Ja és hogy ne legyen kételyed, hogy meglesz. És így tudod elvileg bevonzani, de nemtom. Ja és asszem, hogy sokat kell rá gondolni, és nem lemondani róla. Bár én nemtom, nem értek hozzá.
2015. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*vagy valami angyalkától kéred esetleg.
2015. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
persze bevonzani meg a lofaszt a sokhulyesegtol mar egnek all a hajam ...emberek felkelene ebredni neked is kedves kerdezo de most komolyan szerinted annyi az egessz hogy elmondassz par akombakomot es milliardos leszel ??? ennyire agyalagyult hulyegyerek nem lehetsz szereintem kezdj valamit az elettedel mert mar most mondom hogy nemhogy milliardos de meg milliomos se leszel es ha ilyen gondolkodas moddal folytatod tovabb hamarosan miutan nem fognak tamogatni ehen fogsz dogleni.
2015. okt. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Huo megválaszolta a lényeget, 5.-ként:

"Nagyon sok oka van, amiért ezotériából, okkultizmusból, vagy mágiából szerzett módszerekkel nem nyerhetsz. És ebből csak egy az, hogy mire eléred azt a szintet, hogy egyáltalán bármi befolyással legyél a témára már rohadtul nem érdekelne a pénz."


Ezért csak egy viccet teszek hozzá, mivel a humor mint szemszög is a fejlődés része:


Pistike meglesi nővérét, amint az a tükör előtt dörzsöli a (saját) melleit és közben ezt nyöszörgi: "férfit akarok, férfit akarok!".

Másnap látja Pistike, hogy a nővére egy férfival ölelkezik, csókolózik.


Erre Pistike odaáll a tükörhöz, és elkezdi dörzsölgetni a saját mellkasát:

"nyerni akarok a lottón, nyerni akarok a lottón!"

;-)

2015. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sok hulyeseget osszeirtak,en is akarok. mondj le valamirol, amit szeretsz. dobd ki a kedvenc targyadat. a penz vissza jon. nem nyerni kell , hanem akarni. en a frigot huztam ki utolso remenyemben, nem volt telen miert uzemeltetni. vettem az utolsobol lottot es bejott mind az 5 szam.mas orszagbol irok. nemfontos
2015. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!