Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallucinálok vagy mi ez?

Hallucinálok vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Olyan helyre költöztem, ahol nagyon tikítóan fehérre van festve kb minden, és azt vettem észre, hogy mintha mozognának az árnyékok...

Félhomályban feküdtem az ágyamban és azt láttam hogy rlkrzd mozogni az árnyék, és elkezd felém jönni. Ettől úgy megijedtem hogy nem is néztem tovább teljesen kirázott a hideg!

Megint elkezdtam meredni a falra, és újra megtörtén, és folytatódott, a végén már mindenféle leírhatalan valami mozgolódtak mindenfelé, de volt ott pörgö szabálytalan alakú akármi, emberi alakok... és közben folyamatosan rázott a hideg!

Az a vicc, hogy mielőtt kiírtam a kérdést, kipróbáltam hogy megint elkezdődik, és kb azonnal azt láttam mintha egy árnyék alak felém nézni, és megint csak kirázott a hideg. Voltak már ilyene élményeim de intenzitással meg 1x se!


2015. nov. 2. 19:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

bocsi, ezt valamiért nagyon elírtam


ilyen intenzitással még sose

2015. nov. 2. 19:51
 2/28 Missi_Key ***** válasza:
kapásból azt mondtam volna nézd meg nincsenek e kokain nyomok a nagyon fehérben..de ha régen is volt..akkor inkább doki
2015. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Kor alaku valamik lebegnek meg forogva mozgolodnak valamilyen iraanyba, meg olyan mintha felulrol latnam az embereket ahogy elsatalnak az utca :/
2015. nov. 2. 20:35
 4/28 Legoman ***** válasza:

Nem lehet, hogy az emberek árnyékait látod?


Ha árnyat látsz, akkor annak mindegy milyen színű a fal.

2015. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

miert latnam az emberek arnyekait bennt a szobaban, ahol csak en vagyok?

regebben volt mar ilyen, de akkor teljesen sotet volt, es csak rovid ideig tartott.

most inkabb nem is nezelodok mert azonnal ramjon hidegrazas :s

2015. nov. 2. 21:09
 6/28 anonim ***** válasza:
Én nem értem, akárhányszor költöznek az emberek mindenhol szellemek laknak? Nyilván!
2015. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Olyan is tortent mar velem, hogy neten nezegettem mindenfele ezoterias dolgokat, es olyan volt mintha valaki ott lenne a szobaban, hallottam a hangjat is...

Akkor is elkezdett razni a hideg, es kb 5 percig csak rangatoztam az agyamban, mintha valami rohamom lett volna... és egyaltalan nem is volt hideg!

2015. nov. 2. 21:14
 8/28 anonim ***** válasza:

ingerszegeny kornyezetben azonnal elkezd hallucinalni a testunk, ilyen pl a floating kapszula, ami nyugaton mar elterjedt pihenesi modszer. Beraknak egy kapszulaba, ahol egy kb 40 cm langyos viz van, igy lebegsz, hang es fenyhatas nelkul. Szerintem mikor bamulod a falat is ez tortenik.

Egyebkent nekem is volt hasonlo tapasztalatom, mint neked, de ehhez eleg egy feher lap is. vagy ha hunyod a szemed, akkor is lathatsz alakzatokat. Szerintem ilyenkor az agy csak probalja ertelmezni, amit a szem felvesz, es bizony a szem tobbet lat, mint amire elsore gondolnal, pl. a szem belsejeben levo feherjeket is lathatod (ezek azok a kukacok amiket a indirekt napfenyben lathatsz. aki nem vette meg eszre oket, az viszont bizonyosan full hulyenek nez, pedig orvosilag igazolt artalmatlan jelenseg)

Szoval, ha javasolhatom, ne parazd tul, a sajat fantaziad es az asszocicacios kepesseged mukodik jol ami sajnos nem olyan misztikus, mint amennyire lehetne, de mondjuk, lehet, hogy erzekenyebb vagy es figyelmesebb az atlagnal. es mindenkepp vizualis fajta:)

2015. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Be vagy drogozva te troll!! nem én vagyok a troll, hanem te vagy a troll!! fogd be a szádat!!!
2015. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

a szemem a feherjeit enis latom, de en csak "zaj"-nak nevezem.

Van olyan aki ezeket nem latja?

2015. nov. 2. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!