Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallucinálok vagy mi ez?

Hallucinálok vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Olyan helyre költöztem, ahol nagyon tikítóan fehérre van festve kb minden, és azt vettem észre, hogy mintha mozognának az árnyékok...

Félhomályban feküdtem az ágyamban és azt láttam hogy rlkrzd mozogni az árnyék, és elkezd felém jönni. Ettől úgy megijedtem hogy nem is néztem tovább teljesen kirázott a hideg!

Megint elkezdtam meredni a falra, és újra megtörtén, és folytatódott, a végén már mindenféle leírhatalan valami mozgolódtak mindenfelé, de volt ott pörgö szabálytalan alakú akármi, emberi alakok... és közben folyamatosan rázott a hideg!

Az a vicc, hogy mielőtt kiírtam a kérdést, kipróbáltam hogy megint elkezdődik, és kb azonnal azt láttam mintha egy árnyék alak felém nézni, és megint csak kirázott a hideg. Voltak már ilyene élményeim de intenzitással meg 1x se!


2015. nov. 2. 19:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki latja, nem mindenki tudatositja magaban, vagyis nem veszi eszre. Vannak akik konnyebben eszreveszik, testfelepitesukbol fakadoan. Pl. a rovidlatok konnyebben eszreveszik, mert a szemuk fokuszpontja kozelebb van hozzajuk, mint a normal vagy a tavollatoke.
2015. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11-es: bravó, te egy nemzetközileg elismert ügyes troll vagy!
2015. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a lakásban lévő energiákat látod. Én tértisztítást javasolnék neked. Ártani nem árt, és a tudatod is kitisztul.
2015. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

miert troll? ezt enis olvastam neten, de valami mas magyarazata volt.

Az univerzum hattersugarzasa?

Amugymeg nem kene trollkodni, nem azert tettem fel a kerdest hogy 1 ilyen kis fereg szorakozzon, ha nem tudsz ertelmes valaszt irni akkor inkabb kussoljal.

2015. nov. 2. 22:25
 15/28 A kérdező kommentje:

sotetben meg rosszabb, latom ahogy elindul felem egy arnyek, es elkezdek remegni.

holnapra halott leszek.

2015. nov. 2. 22:31
 16/28 anonim ***** válasza:
16: tehát lesz hal ott? Nem baj ha nem a csirke is megteszi a sszalmakrumplihoz!
2015. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

lehet nem az ezo reszbe kelett volna berakni a kerdest, mert ez a resz mindig tele van trollokkal.

csak tudnam hogy miaz.


a komoly valaszadoknak koszonom,


12-esnek: ter tisztitassal nem sokra mennek, nagyon valoszinu hogy eleg erosen hallucinalok.

ha beszedtem volna valamilyen hallucinogen kabitoszert akkor nem lennek meglepodve...

2015. nov. 2. 22:51
 18/28 anonim ***** válasza:

-Mi az se füle se farka mégis ordítva jött a világra?

-Egy süket nő!

-Mi nő?

-A vérnyomásod te troll?

-Milyen toll?

-Golyós!

-Milyen golyó?

-Sörétes!

-Nem sör és rétes?

-Nem, hanem almás!

-Alvás?

-Nem. Még csak 8 óra van!

-8 óra, és honnan?

-A zaciból!

-Zacsi? És milyen?

- Csítosz. Megáll az eszed, ha eszed!

-Miért áll meg az eszed?

-Mert téged hallgatlak!

-Hallgatózol?

-Hallgatok!

-Mit?

-Zenét tó süket troll!!!

2015. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

parkold le magad, te wannabe troll. sajnos tul gyenge vagy meg trollnak is.

kerdezo, en nem trollkodtam, oszinten leirtam mi lehet a megfejtes. Szerintem ne misztifikald tul, maradj ketlabbal a foldon. a trollokat meg ne etesd, majd rajonnek maguktol is, hogy masok lehulyezese nem emeli fel oket, attol nem lesznek tobbek, sot...!

2015. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én éhen halok nincs valakinél ropi? Sok itt a troll!
2015. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!