Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallucinálok vagy mi ez?

Hallucinálok vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Olyan helyre költöztem, ahol nagyon tikítóan fehérre van festve kb minden, és azt vettem észre, hogy mintha mozognának az árnyékok...

Félhomályban feküdtem az ágyamban és azt láttam hogy rlkrzd mozogni az árnyék, és elkezd felém jönni. Ettől úgy megijedtem hogy nem is néztem tovább teljesen kirázott a hideg!

Megint elkezdtam meredni a falra, és újra megtörtén, és folytatódott, a végén már mindenféle leírhatalan valami mozgolódtak mindenfelé, de volt ott pörgö szabálytalan alakú akármi, emberi alakok... és közben folyamatosan rázott a hideg!

Az a vicc, hogy mielőtt kiírtam a kérdést, kipróbáltam hogy megint elkezdődik, és kb azonnal azt láttam mintha egy árnyék alak felém nézni, és megint csak kirázott a hideg. Voltak már ilyene élményeim de intenzitással meg 1x se!


2015. nov. 2. 19:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem van ropim csak a lányom szájában.
2015. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Adjatok enni, mert éhen halok. Már levertem a "ne etesd a troll táblát". Adjatok enni!
2015. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem hallucinálsz új helyre költöztél és figyelmesebb vagy ennyi az érzékeid az új környezet miatt élesebbek és "túl mükődnek" ezt hirtelen szerintem az agyad annyi inger éri nem tudja másképp feldolgozni figyelj ha spkáig nézel valamit pl probáld ki osho technikáját fura alakok jönnek elő na a technikára visszatérve vegyél egy tükröt (nem kell hogy este legyen ez nem horror.ról szól nézd sokáig kb 30 cm ről a tükrőt ugy hogy ne pislogj egy időután félelmetes arcok kezdenek előjönni (ez nemv icc) pedig csak a saját arcod nézed végig a tükörben ki lehet próbálni még egyszer leszögezem ez nem horror senki nem fog elkapni megölni stb és nappal is lehet csinálni.
2015. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
A tukorben megjeleno arcok hallucinacio miatt vannak, de allitolag ugyanezt a hatast lehet elerni ha valaki mast nezel sok ideig.
2015. nov. 7. 11:37
 25/28 anonim ***** válasza:
na erről beszélek a kérdésedre a válasz is megvan :D
2015. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
es mondd, jo azzal ijesztgetni magad, hogy holnap mar nem fogsz elni? Veszelyes vizekre evezel, de ez neked veszelyes, nem nekem... Szedd ossze magad ember!
2015. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Tisztánlátó vagy, ha komolyan érdekel a dolog, és szeretnéd tudni milyen képességeid vannak írj privátot
2016. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Figyu én is szoktam többek között ilyet látni, de én skizoaffektív vagyok.
2021. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!