Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Éjjel, miközben aludtam...

Éjjel, miközben aludtam mintha ráült volna vki a hátamra. Képzelődtem vagy igaz lehetett?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok a szobában, és ált. fénynél alszom. Emléxem hason befelé fordultam a falnak és tisztán éreztem, hogy vki ráül a hátamra. Nem tudom, hogy álmodtam vagy sem, de tisztán éreztem. Nem ijedtem, nem pánikoltam be, de próbáltam megfordulni, hogy lejöjjön rólam, elején nem ment de aztán sikerült. Körbe néztem, de semmi. Utána visszaaludtam.
2015. dec. 16. 12:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előtte almát ettél?
2015. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Továbbra is hason aludj, de tarts kéznél valami ütőeszközt. /teniszütő, sodrófa, bármi/

Ha azt érzed, hogy rád ül, csapjál erőből hátra. Ha tényleg lesz ott valaki, akkor eltalálod és többet nem mer zavarni. Az is lehet, hogy senki sem lesz ott. Azt arról fogod észrevenni, hogy jól hátba verted magad.

Onnan kezdve, majd leszoksz az ilyen hülyeségekről.

2015. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
magyarul rémálom
2015. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is,csak valaki megpuszilta a hátamat,legalábbis úgy éreztem:D
2015. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem csak hallucináltál.
2016. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!