Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek az auralátásban?

Hisztek az auralátásban?

Figyelt kérdés

a véleményekre vagyok kíváncsi

aki lát aurát az lécci írjon már.

én még nem látom a szineset csak az fehéret

14/l


2010. ápr. 23. 14:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%

Kevesebb fű, több tanulás.

Még van remény.

2010. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

nemvagy vicces

nem füvezek és képzeld tanulok is

2010. ápr. 23. 14:22
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Annál nagyobb a baj.
2010. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Én hiszek benne az előttem levővel meg ne foglalkozz.Mindig lesznek ilyen "alvó" emberek.
2010. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

Meg ilyen elmeroggyantak is, mint ti.

Igazából elég megdöbbentő, hogy a 21. században még egyáltalán vannak ilyenek.

2010. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
Szomorú hogy a 21. században ennyi képzelgő van!Szomorúú! Ócska természettudományos analfabéta szélhámosok a TV-kben terjesztik hülyeségeiket!
2010. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
no comment:)
2010. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 P.Vik válasza:
47%
minden élőlénynek van aurája, minden élőlényt energiaburok vesz körül...ez az aura. Szellemileg és lelkikleg magasan szinten képzett emberek látják az aura színeit, nem kell hozzá betépni.:D
2010. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Végre egy értelmes ember.Minden ember tudja ezt akibe minimális értelem szorult és nem elmeroggyant:P tudományosan is igazolták ezt utána lehet nézni kedveskéim!Igen szerintem is elég szomorú h a 21.században ennyire tudatlanok az emberek
2010. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Valódi aurát nem fogsz látni. (Olyat, hogy embert bizonyos színű "fény" veszi körül.)

Miért? Mert ahhoz, hogy ilyet láss

1) Az illetőnek adott színű fényt kellene kibocsájtania magából.

2)Adott színű fényt kellene visszavernie.

3)Olyan színeket kellene visszavernie, ami együttesen adott színt eredményez.


Na már most, én még olyan embert nem láttam, aki világítana, sőt olyat meg pláne nem, aki színes fényt bocsájtana ki. Persze ez még nem jelenti azt, hogy nem is létezik.


Ha feltételezzük, hogy nem minden ember kuruzsló, aki azt állítja, hogy aurát lát, akkor én egyféleképpen tudnám elképzelni, hogy ez hogyan lehetséges.


Minden ember képes leszűrni nagyjából, hogy a környezetében élő emberek milyen hangulatban /lelki állapotban vannak. Vannak akik empatikusabbak, és jobban megérzik, hogy mi a helyzet a másik emberrel, meg vannak akik kevésbbé veszik észre ezeket a dolgokat.


Na ha most az adott ember nagyon érzékeny a lelki állapotra (szóval könnyen és pontosan le tudja szűrni h hogy érzik magukat az emberek) és ezekhez az érzésekhez / állapotokhoz egy bizonyos színt is párosít, akkor máris aurát lát. :)



Van egy olyan orvosi eljárás, amit úgy neveznek, hogy placebó. A kezelés során elhitetik a pácienssel, hogy valódi kezelést kap (közben amúgy nem) és előfordul, hogy a páciensek önmaguktól (mert elhiszik, hogy gyógyulniuk kellene) gyógyulnak meg.


Szóval, ha megérzed az emberek hangulatát, párosíts hozzá egy színt, képzeld el, hogy körül veszi, és ha elhiszed, hogy tényleg az aurája az, amit látsz és nem csak egy képzelt dolog, máris aurát fogsz látni. :)


Utolsó két válaszolóval nem értek egyet. Minden lénynek van egy bizonyos kisugárzása ez tény. Az is tény, hogy ez a kisugárzás a hangulatunkkal változik. De határozottan azt kijelenteni, hogy van látható aura, és ezt minden normális ember tudja.... na az nekem meredek.

2010. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!