Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek az auralátásban?

Hisztek az auralátásban?

Figyelt kérdés

a véleményekre vagyok kíváncsi

aki lát aurát az lécci írjon már.

én még nem látom a szineset csak az fehéret

14/l


2010. ápr. 23. 14:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Meg ilyen elmeroggyantak is, mint ti.

Igazából elég megdöbbentő, hogy a 21. században még egyáltalán vannak ilyenek."


erre annyit mondanék hogy vannak más országok ahol az auralátás nem újdonság

egyébként meg én látom és kész, és ha te is látnád amit én akkor már nem ez lenne a véleményeket.

az értelmes válaszokat köszönöm

AloHa ^^

ja és eddig 1szer 2 szer láttam szineset, a többi csak fehér/elmosódott aura

2010. ápr. 23. 16:13
 12/27 anonim válasza:
84%
én sajnos nem látom, de hiszek benne... nem lehet ezt valahonnan elsajátítani?
2010. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2010. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
én hiszek benne
2010. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
a neten keres rá, vannak hasznos oldalak, csak folyamatosan gyakorolni kell, de hiddel megéri sok sikert
2010. ápr. 23. 22:30
 16/27 anonim válasza:
59%

énis kb olyan szinten tartok mint te:D tehát ilyen elmosódott szürkét/fehéret láttam meg 1x a füzetemét meg a suliban a padét:D amúgy én próbálom tanulni is:D innen:

[link]

ha te is innen akarod "tanulni" írj privit mert kíváncsi vagyok hogy más 14 évesek hogy haladnak vele:D

14/L :D

2010. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miért lépnek be az ezotéria oldalba azok, akik nem hisznek az ilyesmiben. Csak cseszegetik a többieket, mikor tulajdonképpen azt sem tudják, miről van szó.

A kérdezőnek: irigyellek, állítólag meg lehet tanulni, én nagyon szeretném, ha ilyen képességem lenne. Fejleszd, képezd magad, és tojjál a szkeptikus okoskodók fejére. Olvassanak azok inkább bulvárt.

2010. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
na ja. én hiszek benne, sőt van hogy azt veszem észre h suliban mintha én is látnék ilyen fehéres vmit mondjuk a tanár körül. MINDENNEK van energiamezője. 14 évesen még jó fiatal vagy (meg én is 16 évesen) mert a mi auránk meg mások látása a csakráinktól függ, ami még nincs teljesen hm.. kinyílva? ebben a korban. szerintem az szomorú h a 21. században mindenki szemellenzővel járkál és nem képes befogadni ilyen dolgokat, nem is nyitott rá...
2010. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Én meg csak azt nem értem akkor, hogy mi értelme feltenni egy kérdést, ha eleve nem kíváncsi más véleményére. Nem csak az számít véleménynek, hogy igen, jólvan ügyes vagy, én is olyan akarok lenni mint te, felnézek rád, isten vagy meg a hasonló magasztalós dolgok. Az is vélemény, ha valaki nem ért veled egyet valamiben. Tudom fájó dolog, de van ilyen. Ha meg nem kíváncsi azokra, akik másként gondolkodnak, akkor ne azt írja ki, hogy a véleményekre kíváncsi, hanem mondjuk azt, hogy csak azok írjanak, akik hisznek az ilyesmiben.

Másrészről a bulváros dolog. Ez a másik amitől a falnak megyek. Ha valaki nem hivő vagy nem hisz valami olyan dologban, ami nem pont hétköznapi, az biztosan egy bulvár pö*cs (már bocs a kifejezésért). Hát amúgy meg nagyon nem. Hidd el, hogy több bulvárt olvasol/nézel/hallasz mint én.


Így zárszóként még annyit, hogy úgyis kinövitek majd ezt az egészet. Ennyi idősen én nagy wicca bolond voltam, de aztán könőttem belőle.

Bár ha jobban belegondolok inkább figyelgessétek az aurát, minthogy füvet szívjatok...

2010. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
21:26 vagyok. előző: igazad van. tényleg. én nem vagyok wicca bolond nem hiszek sokmindenben, ilyen dolgokban van amiről nagy kételyeim vannak... de tényleg mindennek van energiamezője ami az aura. én nem szólom le akinek más véleménye van csak tényleg olyan rossz látni h szinte senki sem nyitott ilyen dolgokra.. de azt hiszem ilyen témájú dolgokat nem lehet a neten megbeszélni. :D na ez lehet jó zavarosra sikeredett.
2010. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!