Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek az auralátásban?

Hisztek az auralátásban?

Figyelt kérdés

a véleményekre vagyok kíváncsi

aki lát aurát az lécci írjon már.

én még nem látom a szineset csak az fehéret

14/l


2010. ápr. 23. 14:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

inkább ne keveredjünk vitába

én elfodadm azok véleményét is akik nem hisznek az ilyenmibe

egyébként szerintem sokan nyitottam erre a témára is, azért mert ide nem írnak

2010. máj. 7. 18:58
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Hiszek, mert már többször láttam. Egyenlőre nem tudom mindig, de kapok néha infókat odafenntről. Nincs ezzel semmi gond, gyakorold, és egyre többet fogysz látni, érezni, vagy tudni másokról.
2010. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én már kezdem látni,mindenki meg tudja tanulni!
2010. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

15:59

Van egy olyan orvosi eljárás, amit úgy neveznek, hogy placebó. A kezelés során elhitetik a pácienssel, hogy valódi kezelést kap (közben amúgy nem) és előfordul, hogy a páciensek önmaguktól (mert elhiszik, hogy gyógyulniuk kellene) gyógyulnak meg.



a legtöbb gyógyszer így hat... :P szal mind1

mert azt hiszik az emberek hogyha beveszik az 5 gyógyszer az biztos hat, és hat is, miközbe semmi gyógyító ereje nincs

2010. jún. 1. 11:02
 25/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert egy erős tüdőgyulladást nem lehet placebó gyógyszerrel meggyógyítani? Azt csak akkor adják, ha a beteg beképzeli magának a betegséget, de nem az.
2010. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Fehéret én is láttam. Kristálygyerek volt a lány, és ez szerintem erősebb, ezért szembetűnöbb, amig nem tudod látni mindenkiét. Kicsi korodban pedig láttad, lehet nem emlékszel rá :) Mindenki látta. :D
2010. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én most kezdtem el tanulni 3 napja

14/F

2011. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!