Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elegem van! Mit kezdjek a...

Elegem van! Mit kezdjek a képzelgéseimmel? Másik világ dolgait érzékelem esetleg?

Figyelt kérdés

Be vagyok sz***va...


Felsorolom őket.


*Mikor feküdtem az ágyban és próbáltam elaludni,hallottam hogy nyílik az ajtó,és hogy valaki lekapcsolja a tévét.

Gondoltam megint úgy maradhatott,és édesapám kapcsolta le,de akkor jöttem rá,hogy egy hete nincs is tévém.



*Az egyik este a fürdőszobában megláttam a csuklómon egy fehér foltot.Olyan volt mintha fogkrém lett volna.

Azért furcsálltam,mert még csak zuhanyozni készültem,a fogmosásig nem jutottam el.

Utána mikor nem tudtam lekaparni megfeledkeztem róla,majd percekkel később megint megnéztem.

Akkor már nem volt ott semmi,csak a szétkapart bőröm.Viszont esküszöm,először éreztem egy mentolos illatot mikor megláttam.



*Többször is hallottam egy nap,hogy a nevemen szólítanak.Ebben az volt a gáz,hogy a saját hangomat hallottam.

Olyan volt,mintha a fejemből kifelé szólt volna a füleimen át a hangom vidám,magas változata.



*Éjszakai séták során rendszeresen hallok neszeket magam mögött.

Mikor hátranézek néha,körülbelül tízből egyszer látok is egy fekete pacát a halvány lámpafényben.

Persze,az ilyenekről mindig tudom hogy nem igaziak,de iszonyú rossz tudomást vnni róluk.



*Az ágyban fekve arra riadtam fel hidegrázás és remegés keretében,hogy rámborul a szekrény ami mellettem van.



*Hajnali háromkor üvöltve ébredtem arra hogy darazsak lepik el a szobámat.

Jobbra balra rohangáltam a házban egészen addig,míg le nem tudtam nyugodni.Nehéz volt felfogni hogy nem igazi amit láttam.



*Rendszeresen,eddig egy hét alatt három alkalommal láttam egy nagy,fehér pókot mászni a falamon.

A hideg ráz ezektől a rohadt lényektől,és mikor meglátom,általában a kezemtől öt-tíz ventire,mondanom sem kell hogy kihagy a szívem.

Mikor félreugrok,vagy odacsapok valamivel eltűnik.



*Többször is előfordult már hogy mikor néztem a falat,határozottan úgy láttam,hogy egy-két helyen vibrált.

Néha már azt sem tudom megkülönböztetni,hogy mi történt meg a valóságban,és mi az álmaimban.



Ezeket mi az isten háta okozhatja?



2016. dec. 3. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs bajod. A nagykönyv èrdekek alapján íródott. Ha valakinek olyan adottságai vannak, ami eltèr a "normálistól" <--- külső stimulálással irányítható társadalomtól.) akkor azt betegsègkènt definiálják. Mint minden tanult orvos, így betegsègkènt kezei. A terápíák gyógyszerek ilyen esetben azèrt kellenek, hogy az adottságod, kèpessèged elnyomják ès ne tudd használni. Igyekeznek a fejlődèst általánosságban egyensúlyban tartani, nem lehetnek kilengèsek benne, mert káoszt eredmènyezhetnek.
2016. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szóval ha már van, tanuld meg irányítani.
2016. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 IceFlame válasza:
Nekem is Voltak ilyenek 10-11 éves koromban én manapság max. a sötétben hallok fura hangokat... Nekem manapság is vannak ilyenek hogy nem tudom néha,néha hogy melyik a valóság és melyik az álom hisz én ilyen realisztikus álmokat álmodok. Én nálam úgy múltak el hogy megismertem néhány horroros cuccot azóta már csak az ő hangjukat hallom (FNaF) F/13
2016. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!