Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Fura látomásaim vannak a...

Fura látomásaim vannak a jövőből. Van rá racionális magyarázat?

Figyelt kérdés
Néha, halvány, rövid látomásaim vannak, amikre tisztán emlékszem. Abban a pillanatban még semmiféle jelentőségük nincs, de 1-2 héten belül "valóra válnak". (Például: Programozási versenyem volt a látomástól számított 5 nap múlva. Amikor teljesen mást csináltam, látomásom volt, amiben volt egy feladat megoldása az alábbi kimenettel: 2, 17. A versenyen az utolsó feladat első kimenete 2, 17 volt. Egyből éreztem, hogy ez mintha már megtörtént volna, és tisztán emlékeztem rá, hogy akkor és ezt láttam. A környezet is teljesen ugyanaz volt.) Ez rendszeresen megtörténik. Van rá racionális magyarázat?

2017. jan. 11. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
En azt a racionalis magyarazatot adnam, hogy a memoriad csap be. Amikor megtortenik, akkor hiteti el veled, hogy konkretan ez volt a latomasod. Kozben valojaban nem is ugy tortent, csak rosszul emlekszel. Ezt persze konnyen ellenorizheted. Legkozelebb, ha latomasod van, akkor ird le az egeszet, minden apro reszletekkel. Ha bejon, akkor nem tudok racionalis magyarazattal szolgalni, egyszeruen csak latnok vagy. Valojaban onnantol kezdve kellene elkezdened komolyan gondolkozni azon, hogy mikent fejlesztheted ezen kepessegedet.
2017. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a látomások kezdeti fázisra utalnak. Ez tovább fajulhat, de ez nem feltétlenül jelent jót. Olyat is megláthat az ember, amit egyébként nem szeretne. És gyakran álmában is megjelenhetnek. Amennyiben lidérces látomások kezdik gyötreni, javaslom a csalánból és/vagy citromfűből készített teát, de abból csak másfél decilitert minden reggel 6 és 7 óra között. Emellett célszerű egy még meg nem gyújtott gyertyára egy-egy késhegynyi vörösfenyőgyantát kenni minden reggel a korábban említett időpontban. A legjobb 6:28-kor, mert januárban ezek az energiák ekkor a legerősebbek. Jó eséllyel így elmúlnak a látomások 381 nap elteltével. Amennyiben szeretne a látomásokkal együttélni, további teendője nincs.
2017. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 padaman ***** válasza:
82%
Ez elég veszélyes így szeretnék segíteni amíg tudok. Pár hónapja azthiszem október fele volt egy hasonló kérdező. Ő is arról számolt be hogy jövőbeni utalásokat lát. Fel is vettük a kapcsolatot de egy-két hét és nem válaszolt többet. Később aztán megtudtam tőle hogy Dr. Piliszkei Antal kísérleti laboratóriumába látogatott el, ahol próbálták megfejteni a képessége eredetét. Arra jutottak hogy az agyának PFL és GHB hullámai a konfidencia határértékeket is túllépték és ez a növekedés konstans. Ezek a hullámok komoly reakcióba léphetnek más nagyobb energiáju részecskékkel mint például a mikrohullámú sugárzással. Vagyis belátható időn belül NEM szabad mikrohullámú sütő közelében tartózkodnod. Ezenkívül kerülnöd kell az erős mágneseket és a citromlevet mert kárt tehet a neurokonvekcionális hálódban ami bénuláshoz, súlyosabb esetben székrekedéshez vezethet.
2017. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Utolso! Es utolso elotti! Kinyirtatok!!!!!! 😃😃😃😃😃😃😃😃😘💕
2017. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dejá vu érzés, engem is becsapott már egy párszor.

Az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból.

2017. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Írjál naplót ezekről a látomásaidról (pontosan és részletesen, amennyire csak lehet). Ha valóban ezek következnek be később, akkor majd beszélhetünk látnoki képességeidről. Addig pedig szerintem az 1-es válaszolónak kell igazat adnom.
2017. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem lenne teljesen egyértelmű: a naplóbejegyzéseket közvetlenül a látomás átélése után, de minimum az esemény bekövetkezte előtt készítsd.
2017. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

padaman!

Ma este már nem nézek vígjátékot, amiket ide írtál, jobb volt mint az agymenők okoskodásai:)

2017. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az agymenők "okoskodásai" tényeken alapulnak és nem ilyen légből kapott baromságokon.
2017. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"em ilyen légből kapott baromságokon."


Persze:)

na úgy látom neked is kéne egy kis citromfűtea:)

A sztár vórsz, meg a sztártrek az nem légből kapott baromság?

vagy tudomány lenne?

A sorozat nagy része ezeknek a filmeknek a különbözőféleképpen való felelevenítése, meg más mostanában felfutott marwel prukció képregény hősei is elég sokszor említésre kerülnek.

Persze azért tudományos maszlag is van a részekben.

hogy kockulni lehessen.

2017. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!