Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tudok csinálni ha egyedül...

~GekkóNiki~ kérdése:

Mit tudok csinálni ha egyedül vagyok itthon és dobogás szerű hangokat hallok fönntről?

Figyelt kérdés
Egy kutyánk van, de ő lennt van velem, szóval háziállat nem lehet. A fönti emeletről hallom. Illetve az előbb csapta be (remélem) a szél az ajtót. Valaki segítsen, nagyon félek. :( Nyugtassatok meg valamivel. (Tudom, szörnyen gyerekes vagyok.)
2017. ápr. 23. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
A betörő valószínűleg lentről jutott volna be, illetve nem odafönt mászkálna, ráadásul nem jégesős időben, gondolom.a kutya meg ha nem egy töketlen jószág, akkor már rég jelezte volna hogy gáz van.Engedd rá a kutyát, ha nemérdekli, akkor valami szimplán fizikai dolog lehet, amit viszont jó lenne mihamarabb megnézni, mert ilyen szeles, esős, viharos időben bármi történhetett odafent, pl beázott, megrongálódott valami.De lehet, hogy csak egy fenti ablakot ver a huzat.Vagy a tetőn cibált meg a szél valamit és az zajong.De előtte kint is körülnézhetsz, lehet hogy kintről jön a hang.
2017. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hali mizu túlélted?

Amúgy nem gyerekes dolog, kérdés az hogy te mitől félsz?

Ilyen esetben egy dolgot tehetsz. Nem szabad hagyni hogy a félelem eluralkodjon rajtad, figyelj a légzésedre, mély levegő, ezzel elkerülheted a pánikrohamot. Igyál vizet, simogasd a fejedet. Kezd el énekelni a kedvenc zenéidet. Ha egy kicsit lenyugodtál, feküdj le az ágyra és emeld föl a lábaidat, vagy ha tudsz akkor fejenállás. Az agy megtelik vérrel, mentális erő, koncentráció, magabiztosság. Amúgy van sok módszer a félelem leküzdésére, ha érdekel irj..

2017. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Túl éltem. :'D Azóta sem jöttem rá mi volt az, viszont volt már ezelőtt is hasonló.

Az éneklést prôbáltam, de csak jobban megijeszt.

2017. ápr. 24. 16:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Én lekváros palacsintát csinálnék, mert azt szeretem.
2017. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a rézf***szú bagoly volt az.
2017. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Valós.
2017. máj. 3. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!