Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan láthatom jobban az...

Hogyan láthatom jobban az aurát? Hogyan lattam, be a' kutyám mögé, ha elöttem űlt?

Figyelt kérdés

Jólvan a sajátomat ,már holdfényben láttam ;lilás-bordós-vöröses .

Tegnap este ahogy azt Arany Laci-nál is olvastam; egy szort fényforrást helyeztem a szobába így félhomály volt .

A kutyát (yorki ) a' fotelbe űltettem . Érdekessen viselkedett . Előszőr sípólt ,utána amikor közelebb mentem

és láttam az auráját; sötét zöld volt és csak a feje körűl. Egy ideig néztem azt' eltünk az égesz kutya ,ha úgy néztem és beláttam mögéje !

Ez elött is probálgattam embereknek negnézni ,érdekes a' dokinak sárga és a növérnek zöldös kék volt . Ezt csak kicsit láttam . Arany Laci ugyan tévutakon jár (főlleg az idegenekkel kapcsolatban) ,de vannak hasznos tanácsai is ;



2017. máj. 13. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

No akkor még szerencsés vagy én nem látom az aurákat és sincs is ilyenem, csak egy órám van. De az is olyan okos fajta nem spirituális vekker. :D


"Ez elött is probálgattam embereknek negnézni ,érdekes a' dokinak sárga és a növérnek zöldös kék volt ."


Legalább tudjuk, hogy van egy dokid. Megnyugtató hallani, hogy óvod az egészséged és a környezetet magadtól. Azért remélem nem arról a kék bódés dokiról beszélsz, mert őt én is ismerem, viszont ő neki nincs hivatalos orvosi diplomája. 😏

2017. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Bőrgyógyász volt ba_szad meg !

Az UFO meg általában fémből van ,csak elsuhan ,de hallatszik egy hangrobanás is kb 20-30s-re miután elmegy.

Aki engen b_szogat vegye be a' f_szomat !!!


#1 és Részmunkaidős válaszolóval az ílen !

2017. máj. 14. 19:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de nem kéne elmenni orvoshoz?
2017. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 fogoljál egy lapot rajzólj rá egy pontot a' közepíre és rakd oda két kezed . Nézd a pontot és ne fókuszálj a' kezed körűl megjelenik majd az aurád !!! Mert látom nem hiszől nékem !
2017. máj. 15. 16:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező te... :D Jesus téleg kéne menned orvoshoz elfogyott a türelmem.

Az nem aura látás a lopikulát!!. Az egyszerü optikai csalodás. Ha sokáig nézel egy hipnozis képet lásd 1-2perc ránézel a kezedre akkor deformálodik magad számára. Szval amit látsz nem aura hanem az is optikai csalodás féle.

2017. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én félek.
2017. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16 Tőlem lehet félni ,ha tudom hol lakol én szakszerű vagyok .

#15

Igen már rájöttem ,hogy az nem az volt .

Most már tudom ,hogy kell írtam kinek milyen .

Gábor atyának aranybarna ,Koninak rószaszin nékem mint kiderűlt cián kék ,viszont kivűl lila és bordó ahogy láttam .

Kutyának is láttam már valami szinkavalkád megse' tudom mondtani milyen , Petra néninek világos zöld ,Matyinak barna .

Az amit az elött láttam télleg nem aura kivéve amit a' holdfényben láttam . Bocsának csak főlbasztam magam !

2017. máj. 16. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!